Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60272 Preprava člnu elitnej polície

Zábavné misie elitnej polície s postavami zo seriálu LEGO City Adventures

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Preprava člnu elitnej polície
SKU 60272
EAN 5702016686487
Kusy 166
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prineste domov kúsok napätia z televízneho seriálu LEGO® City Adventures s touto LEGO súpravou vozidiel elitnej polície. Dokonalá voľba pre deti, ktoré zbožňujú praktické hračky plné akcie.
  • Čo je v balení? Obrnené policajné terénne auto, odpojiteľný príves člnu, policajný pretekársky čln a rýchly motorový čln, postavy zo seriálu LEGO® City Duke DeTain a kriminálnička Clara, ako aj kopec ďalších štýlových doplnkov.
  • Deti môžu kombinovať vozidlá a postavy v tejto stavebnici s inými originálnymi LEGO® stavebnicami a vytvoriť tak ešte zábavnejšie hry alebo úžasné výstavné kúsky.
  • Táto súprava prepravy člnu elitnej polície (60272) zo série LEGO® City predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov. Vyžaduje si iba úplne základné stavebné zručnosti.
  • Policajné auto meria vyše 6 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 6 cm na šírku, takže sa doň zmestí minifigúrka Dukea DeTaina. Pretekársky čln zas meria vyše 3 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Batérie nie sú potrebné. Túto LEGO® City stavebnicu poháňa detská fantázia, takže zábava sa môže začať ihneď!
  • Obsahuje bezplatný návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod nádejným staviteľom umožní stať sa skutočnými majstrami v odbore!
  • Policajné LEGO® City stavebnice ponúkajú doplnky s množstvom funkcií, skvelé vozidlá a zábavné postavy, ktoré stimulujú kreatívne hry na postavy. Zároveň deťom umožňujú vymýšľať neobmedzené dobrodružstvá v realistickom prostredí.
  • Všetky stavebnice a doplnky zo série LEGO® City spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávajú padať, zahrievajú sa, stláčajú, skrúcajú a analyzujú. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..