Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60274 Elitná polícia zasahuje pri majáku

Zábavné chytanie zločincov pre fanúšikov seriálu LEGO City Adventures!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Elitná polícia zasahuje pri majáku
SKU 60274
EAN 5702016686500
Kusy 189
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti vo veku od 5 rokov sa skvelo zabavia pri neobmedzených nápaditých hrách založených na skutočnom živote s touto súpravou elitnej polície (60274) zo série LEGO® City. Ideálny vstup do vzrušujúceho sveta LEGO City.
  • Scéna je pripravená na zábavu a dobrodružstvo vďaka detailne spracovanému modelu majáku, helikoptére, plťke, figúrke žraloka, ako aj Rooky Partnurovej a Vitovi zo seriálu LEGO® City Adventures.
  • Deti môžu kombinovať postavy a modely tejto stavebnice s ostatnými LEGO® stavebnicami. Výsledkom budú ich jedinečné výtvory na hru alebo vystavenie.
  • Hľadáte skvelé hračky pre deti od piatich rokov? Táto stavebnica je skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov stavebníc LEGO® City a chlapcov a dievčatá, ktorí milujú akciou nabité hry. Vyžaduje si iba úplne základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria maják vyše 14 cm na výšku, 9 cm na šírku a 4 cm do hĺbky. Helikoptéra Rooky Partnurovej meria zas 9 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 16 cm našírku.
  • Vyžaduje batérie? Nie, túto LEGO® stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou. Stačí otvoriť vrecká s kockami a stavanie a zábavné hry sa môžu ihneď začať!
  • Súčasťou tejto stavebnice je jednoduchý tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod na stavanie pre začínajúcich staviteľov. Bezplatný návod v aplikácii LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Rozpútajte zábavu a vzrušenie z LEGO® City elitných policajných stavebníc s prostredím, vozidlami a postavami, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú vašim deťom rozvíjať svoje fyzické zručnosti a sebavedomie.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® City spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá kvality, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávajú padať, zahrievajú sa, stláčajú, skrúcajú a analyzujú. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..