Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kaskadérska aréna 60295

asn stavebnica kaskadrskej arny pre deti!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérska aréna
SKU 60295
EAN 5702016912548
Kusy 668
Séria LEGO City
Cena LEGO 68,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Táto kaskadérska aréna (60295) od LEGO City sa dodáva s motorkou na zotrvačník a rekvizitou pre veľkolepú kaskadérsku akciu. Deti môžu s motorkou preskočiť cez ohnivý kruh, predvádzať saltá vzad či iné kaskadérske kúsky s 2 štýlovými monster truckmi, prípadne si kaskadérske moduly premiestňovať pre neustále nové vystúpenia. Súčasťou je 6 minifigúrok, z ktorých 3 sú postavy zo seriálu LEGO City.

Zážitok zo stavania a hrania pre deti vo veku od 6 rokov
Táto stavebnica kaskadérskej arény obsahuje jednoduchý tlačený návod a návod Instructions PLUS. Ide o digitálny návod, ktorý je súčasťou aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Umožňuje ovládať zobrazenie stavebnice, vďaka čomu je stavanie stavebníc LEGO hračka!

Urobte z detí hviezdy šou!
So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, štýlovým vozidlám, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy. Pre ešte viac zábavy a vzrušenia môžete set skombinovať s inými akčnými stavebnicami zo sveta LEGO City Stuntz!

  • Pripravte scénu na akčné hry s touto stavebnicou kaskadérskej arény (60295) od LEGO City. Je plná parádnych rekvizít a výziev, ktoré otvárajú možnosti pre úžasné súťaže a napínavé predstavenia.
  • Čo je v balení? Všetko potrebné na postavenie 2 monster truckov, 2 áut s prepadajúcimi sa strechami, ako aj ohnivý kruh, rampy, kaskadérska motorka na zotrvačník, stánok s hotdogom, pódium, 6 minifigúrok a omnoho viac.
  • Deti si môžu usporiadať fantastické výstavy a súťaže s kaskadérskou motorkou a 2 drtivými monster truckmi. Skombinujte set s ďalšími stavebnicami z radu LEGO City Stuntz pre ešte viac zábavy!
  • Pôsobivý darček na narodeniny alebo inú príležitosť pre deti a fanúšikov kaskadérov od 6 rokov.
  • Po zostavení monster truck meria vyše 11 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Túto stavebnicu kaskadérskej arény poháňa zotrvačník a detská fantázia.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
  • So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka štýlovým vozidlám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch.
  • Všetky dieliky LEGO City spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Kocky a dieliky zo série LEGO City nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..