Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Transportér pre väzňov 60276

Zbavn hry na policajtov v tlovom transportri pre vzov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Transportér pre väzňov
SKU 60276
EAN 5702016912197
Kusy 244
Séria LEGO City
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Súčasťou trasportéru pre väzňov (60276) zo série LEGO City sú minifigúrky zo seriálu LEGO City Adventures. Deti sa môžu zahrať na scény zo seriálu alebo si vymyslieť vlastné príbehy s policajným hrdinom Dukeom DeTainom a známymi zločincami Snakeom Rattlerom a kriminálničkou Clarou. Nákladné auto na prepravu väzňov s funkciou úteku, nadupané odťahové auto zločinca a Dukeova štýlová čierna motorka vytvárajú prostredie pre výbušnú akciu.

Skvelá policajná súprava pre deti
Súčasťou tejto zábavnej policajnej hračky je zrozumiteľný návod. Nechýba ani interaktívny návod Instructions PLUS s nástrojmi na zobrazovanie, ktorý pomáha mladým LEGO staviteľom stať sa skutočnými majstrami. Návod Instructions Plus je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety.

Inšpiratívny svet LEGO City
Séria LEGO City polície prináša príjemný herný zážitok. Realistické vozidlá, detailné budovy a zábavné postavičky podnecujú nápadité a neobmedzené hry pre deti v každom veku.

  • Táto stavebnica ponúka niekoľko modelov vrátane ikonického transportéra pre väzňov a zábavných postáv z úžasného televízneho seriálu LEGO City Adventures, s ktorými sa deti vo veku od 5 rokov zahrajú na akčné seriálové scény.
  • Čo ukrýva balenie? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie transportéra pre väzňov, odťahového vozidla a policajnej motorky, ako aj 4 minifigúrky postáv zo seriálu LEGO City, ako sú Duke DeTain, Snake Rattler a kriminálnička Clara.
  • Deti môžu výbušninou vyslobodiťcelu z transportéra a zachytiť ju zločineckým odťahovým vozidlom. Potom ich čaká naháňačka so štýlovou policajnou motorkou.
  • Táto akčná stavebnica tranportéra pre väzňov (60276) zo série LEGO City je pôsobivým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov.
  • Po zostavení transportér pre väzňov meria vyše 8 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Set obsahuje LEGO doplnky, ako sú putá, helma na motorku, bezpečnostná prilba a 2 kusy dynamitu.
  • Súčasťou je tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions. Ponúka nástroje na približovanie, otáčanie a zobrazovanie modelu, vďaka ktorému bude stavanie o niečo živšie.
  • Policajné LEGO City stavebnice pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru prostredníctvom budov s množstvom funkcií, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..