Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Hasičské auto s rebríkom 60280

Stavebnica inpirovan serilom LEGO City Adventures

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hasičské auto s rebríkom
SKU 60280
EAN 5702016911534
Kusy 88
Séria LEGO City
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Odmena pre deti, ktoré majú rady akčné hračky. Táto stavebnica hasičského auta s rebríkom (60280) zo série LEGO City obsahuje ikonické hasičské auto so zdvíhacím rebríkom, vodný hydrant a LEGO plamene, ktoré možno na seba naskladať pre väčší oheň! Zapojte do hry aj minifigúrky hasiča a televíznej postavičky Freyi McCloud a scéna je pripravená na nekonečnú akciu zo seriálu LEGO City Adventures!

Skvelá stavebnica pre deti
Súčasťou tejto súpravy 4+ je jednoduchý tlačený návod a štartovacia kocka, ktorá deťom poskytne čiastočne postavený základ a pomôže im tak začať stavať a tvoriť. Nechýba ani bezplatná aplikácia LEGO Building Instructions,s interaktívnym návodom Instructions PLUS, vďaka ktorému je stavanie hračka!

Tvorivý svet LEGO City
LEGO City stavebnice prinášajú príjemný herný zážitok s budovami plnými prvkov, realistickými vozidlami a zábavnými postavami, ktoré podnecujú nápadité a neobmedzené hranie na postavy na základe skutočných udalostí.

  • Odmeňte malého hrdinu vzrušujúcou stavebnicou hasičského auta s rebríkom (60280) z radu LEGO City 4+, ktorej súčasťou je ikonické hasičské auto a postava z obľúbeného seriálu LEGO City Adventures.
  • Čo je v balení? Hasičské auto s rebríkom s hasiacim prístrojom, požiarny hydrant a stohovateľné LEGO plamene. Nechýbajú ani minifigúrky hasiča a hasičskej veliteľky Freyi McCloud zo seriálu LEGO City.
  • Deti môžu vysunúť hasičský rebrík, ukladať hasičské náradie do priehradky vozidla a vymýšľať príbehy, ktorých hlavnou hrdinkou bude hasičská veliteľka zo seriálu LEGO City Adventures, Freya McCloud.
  • Táto hasičská stavebnica je odmenou a dokonalým darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre deti vo veku od 4 rokov a fanúšikov LEGO City stavebníc, ktorí túžia po akčných hrách. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení hasičské auto s rebríkom meria vyše 9 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Obsahuje LEGO doplnky, ako sú hasičská sekera, prilba a hasiaci prístroj.
  • Obsahuje jednoduchý návod pre deti nad 4 roky a interaktívny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi.
  • Stavebnice zo série LEGO City 4+ deťom i dospelým pomáhajú objaviť svet stavania a spoločných hier, ktoré pestujú detskú tvorivosť a fantáziu prostredníctvom realistických budov, štýlových áut a zábavných postáv.
  • Hľadáte kvalitnú hračku pre deti? Všetky LEGO City dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Keďže kladieme dôraz na bezpečnosť, LEGO City kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..