Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60280 Hasičské auto s rebríkom

Stavebnica inšpirovaná seriálom LEGO City Adventures

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hasičské auto s rebríkom
SKU 60280
Kusy 88
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Odmeňte malého hrdinu vzrušujúcou stavebnicou hasičského auta s rebríkom (60280) z radu LEGO® City 4+, ktorej súčasťou je ikonické hasičské auto a postava z obľúbeného seriálu LEGO City Adventures.
  • Čo je v balení? Hasičské auto s rebríkom s hasiacim prístrojom, požiarny hydrant a stohovateľné LEGO® plamene. Nechýbajú ani minifigúrky hasiča a hasičskej veliteľky Freyi McCloud zo seriálu LEGO City.
  • Deti môžu vysunúť hasičský rebrík, ukladať hasičské náradie do priehradky vozidla a vymýšľať príbehy, ktorých hlavnou hrdinkou bude hasičská veliteľka zo seriálu LEGO® City Adventures, Freya McCloud.
  • Táto hasičská stavebnica je odmenou a dokonalým darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre deti vo veku od 4 rokov a fanúšikov LEGO® City stavebníc, ktorí túžia po akčných hrách. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení hasičské auto s rebríkom meria vyše 9 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Obsahuje LEGO® doplnky, ako sú hasičská sekera, prilba a hasiaci prístroj.
  • Obsahuje jednoduchý návod pre deti nad 4 roky a interaktívny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi.
  • Stavebnice zo série LEGO® City 4+ deťom i dospelým pomáhajú objaviť svet stavania a spoločných hier, ktoré pestujú detskú tvorivosť a fantáziu prostredníctvom realistických budov, štýlových áut a zábavných postáv.
  • Hľadáte kvalitnú hračku pre deti? Všetky LEGO® City dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Keďže kladieme dôraz na bezpečnosť, LEGO® City kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..