Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kaskadérska wheelie motorka 60296

Kaskadrska wheelie motorka s hrdinkou Raze zo serilu LEGO City!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérska wheelie motorka
SKU 60296
EAN 5702016912203
Kusy 14
Séria LEGO City
Cena LEGO 5,24 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti si môžu užiť hodiny akčnej zábavy s touto kaskadérskou wheelie motorkou (60296) zo série LEGO City! Súčasťou setu je štýlová motorka na zotrvačník, ktorá dokáže predvádzať úžasnú jazdu na zadnom kolese a vzdušné manévre. Stačí už len pridať nebojácnu postavu zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Raze, a scéna je pripravená na veľkolepú kaskadérsku šou!

Navrhnuté pre chlapcov a dievčatá od 5 rokov
S touto stavebnicou pre deti získavate jednoduchý tlačený návod a tiež návod Instructions PLUS. Ide o interaktívny digitálny návod, ktorý je súčasťou aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Umožňuje ovládať zobrazenie stavebnice, vďaka čomu je stavanie stavebníc LEGO hračka!

Teraz sú hviezdami šou deti!
So setmi zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, štýlovým vozidlám, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch. Pre ešte viac akčnej zábavy a vzrušenia môžu deti hračku skombinovať s inými setmi zo sveta LEGO City Stuntz.

  • Predstavte deťom od 5 rokov vzrušujúci svet hračiek zo série LEGO City Stuntz s touto motorkou na zotrvačník a nebojácnou postavou zo seriálu LEGO City, Raze.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na poskladanie superštýlovej motorky na zotrvačník, ktorá dokáže prevádzať jazdu na zadnom kolese, a minifigúrka zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Raze.
  • Posúvaním kaskadérskej motorky deti aktivujú zotrvačník, ktorý môžu následne pustiť a predvádzať úžasnú jazdu na zadnom kolese či vzdušnémanévre.
  • Kaskadérska wheelie motorka LEGO City je skvelým darčekom na narodeniny či na inú príležitosť pre deti, ktoré zbožňujú akčné hračky.
  • Po zostavení kaskadérska wheelie motorka meria vyše 3 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a menej ako 2 cm na šírku.
  • Skombinujte túto kaskadérsku motorku s ďalšími zo série LEGO City Stuntz a zažijete ešte viac kaskadérskej šou s ďalšími zábavnými postavami.
  • Obsahuje tlačený staviteľský návod a interaktívny návod Instructions PLUS, s ktorým je stavanie stavebníc LEGO naozaj hračka – je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions.
  • So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka štýlovým vozidlám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch.
  • Všetky dieliky LEGO spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievameich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..