Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kaskadérska demoličná motorka 60297

Kaskadrska motorkrska zbava pre deti s televznym hrdinom z LEGO City, Wallopom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérska demoličná motorka
SKU 60297
EAN 5702016912715
Kusy 12
Séria LEGO City
Cena LEGO 5,24 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Posuňte hry detí na novú úroveň s kaskadérskou demoličnou motorkou (60297) zo série LEGO City, súčasťou ktorej je vysokorýchlostná kaskadérska motorka a nebojácna postava zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Wallop – dokonalá kombinácia pre ohromnú kaskadérsku šou.

Zábava pre chlapcov a dievčatá od 5 rokov
V balení nájdete jednoduchý návod na postavenie tejto stavebnice LEGO. Alebo môžete prejsť na web a stiahnuť si návod Instructions PLUS, súčasť aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod s úžasnými nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov urobí z nádejných staviteľov v okamihu skutočných majstrov!

Urobte z detí hviezdy šou!
Stavebnice zo série LEGO City Stuntz deti posúvajú do centra akcie prostredníctvom motoriek a vozidiel na zotrvačník, realistických konštrukcií a zábavných postáv, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité hry založené na situáciách zo skutočného života. Pre ešte fenomenálnejšiu kaskadérsku šou ich môžete skombinovať s inými setmi z radu LEGO City Stuntz.

  • Vyštartujte do akcie s touto kaskadérskou demoličnou motorkou (60297) zo série LEGO city, súčasťou ktorej je motorka na zotrvačník a nebojácny kaskadér zo seriálu LEGO City, Wallop.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na poskladanie úžasnej kaskadérskej motorky na zotrvačník, a nebojácna minifigúrka zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Wallop.
  • Posúvaním kaskadérskej motorky deti aktivujú zotrvačník, ktorý môžu následne pustiť a predvádzať úžasné kaskadérske kúsky na stene či vzdušné manévre.
  • Kaskadérska demoličná motorka LEGO City je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre kaskadérskych fanúšikov a deti od 5 rokov.
  • Po zostavení kaskadérska demoličná motorka meria vyše 3 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a menej ako 2 cm na šírku.
  • Skombinujte túto kaskadérsku demoličnú motorku s ďalšími zo série LEGO City Stuntz a zažijete ešte viac kaskadérskej akcie.
  • Obsahuje bezplatný interaktívny návod Instructions PLUS pre deti, ktorý je dostupný v aplikácii LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka štýlovým vozidlám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch.
  • Všetky dieliky LEGO spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..