Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kaskadérska motorka so selfie tyčou 60309

Fenomenlna kaskadrska akcia so zbavnou postavou zo serilu LEGO City

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérska motorka so selfie tyčou
SKU 60309
EAN 5702017028002
Kusy 14
Séria LEGO City
Cena LEGO 5,24 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti, ktoré zbožňujú akčné hračky, si túto kaskadérsku motorku so selfie tyčou (60309) zo série LEGO City poháňanú na zotrvačník naozaj užijú. Súčasťou je úžasná motorka, s ktorou môžu predvádzať úžasnú jazdu na zadnom kolese alebo vzdušné kaskadérske triky. Pre zábavné kaskadérske dobrodružstvá stačí pridať extravagantnú postavu zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá.
Zábavný staviteľský zážitok pre deti od 5 rokov

Táto stavebnica obsahuje jednoduchú príručku na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod s nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov pomôže malým staviteľom setov LEGO rýchlo dosiahnuť skutočné majstrovstvo!

Urobte z detí hviezdy šou!
So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, štýlovým vozidlám, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy a hry založené na realistických scenároch. Pre ešte fenomenálnejšiu kaskadérsku šou ich môžete skombinovať s inými setmi zo sveta LEGO City Stuntz.

  • Dovoľte fantázii detí zahviezdiť s kaskadérskou motorkou so selfie tyčou (60309) zo série LEGO City, súčasťou ktorej je motorka na zotrvačník a extravagantný kaskadér zo seriálu LEGO City, Spotlight.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na poskladanie kaskadérskej motorky na zotrvačník, a minifigúrka zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Spotlight.
  • Posúvaním kaskadérskej motorky deti aktivujú zotrvačník a po spustení motorky môžu predvádzať úžasné skoky na zadnom kolese či vzdušné manévre.
  • Kaskadérska motorka so selfie tyčou od LEGO City je skvelým darčekom na narodeniny či inú príležitosť pre kaskadérskych fanúšikov a deti od 5 rokov.
  • Kaskadérska motorka so selfie tyčou meria vyše 3 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a menej ako 2 cm na šírku.
  • Skombinujte túto stavebnicu s ďalšími zo série LEGO City Stuntz a zažijete ešte viac kaskadérskej akcie.
  • Obsahuje bezplatný návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. S touto interaktívnou príručkou je stavanie stavebníc LEGO naozaj hračka!
  • Stavebnice zo série LEGO City Stuntz sa dodávajú so štýlovými vozidlami a zábavnými postavami, ktoré deti dostanú do centra akcie a život zobrazujú v zábavnom a vzrušujúcom svetle.
  • Všetky kocky a dieliky LEGO vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné – robíme to tak už od roku 1958.
  • Stavebnice LEGO dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..