Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Motorka kaskadéra Kuraťa 60310

Zbavn motorkrska akcia s Clemmonsom zo serilu LEGO City

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Motorka kaskadéra Kuraťa
SKU 60310
EAN 5702017024226
Kusy 10
Séria LEGO City
Cena LEGO 5,24 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Táto akčná motorka kaskadéra kuraťa (60310) od LEGO City sa dodáva s úžasnou motorkou so zotrvačníkom, ktorá dokáže jazdiť na zadnom kolese a predvádzať vzdušné manévre. Stačí pridať postavu zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá v jeho kostýme kuraťa a užiť si mimoriadne zábavné kaskadérske dobrodružstvá.

LEGO odmena pre deti od 5 rokov
S touto stavebnicou získavate jednoduchý tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS. Ide o interaktívny digitálny návod, ktorý je súčasťou aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Umožňuje ovládať zobrazenie stavebnice, vďaka čomu je stavanie stavebníc LEGO hračka!

Skvelé hračky pre deti!
So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka motorkám na zotrvačník, štýlovým vozidlám, realistickým konštrukciám a zábavným postavám, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité príbehy. Pre ešte viac zábavy a vzrušenia môžete set skombinovať s inými úžasnými stavebnicami zo sveta LEGO City Stuntz!

  • V balení tejto úžasnej motorky kaskadéra kuraťa (60310) od LEGO City poháňanej zotrvačníkom, s ktorou môžu predvádzať úžasné kaskadérske kúsky, deti nájdu aj postavičku zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na poskladanie kaskadérskej motorky na zotrvačník, a minifigúrka zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Clemmons, ktorý je oblečený v obleku maskota kuraťa.
  • Posúvaním kaskadérskej motorky deti aktivujú zotrvačník a po pustení motorky môžu predvádzaťúžasné skoky, vzdušné manévre a štýlové pristátia.
  • Motorka kaskadéra kuraťa LEGO City je zábavným darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre kaskadérskych fanúšikov a deti od 5 rokov.
  • Motorka kaskadéra kuraťa meria vyše 3 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a menej ako 2 cm na šírku.
  • Skombinujte túto stavebnicu s ďalšími zo série LEGO City Stuntz a zažijete ešte viac kaskadérskej akcie.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia – s touto interaktívnou príručkou je stavanie LEGO stavebníc naozaj hračka!
  • So stavebnicami zo série LEGO City Stuntz sa deti dostanú do centra akcie vďaka štýlovým vozidlám a zábavným postavám, inšpiratívnym príbehom a hrám, ktoré život zobrazujú v zábavnom a vzrušujúcom svetle.
  • Všetky kocky a dieliky LEGO vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné – robíme to tak už od roku 1958.
  • Stavebnice LEGO dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..