Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71029 21. séria

Odmeňte fanúšika LEGO súprav zberateľskou minifigúrkou

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO 21. séria
SKU 71029
EAN 5702016912104
Kusy 8
Séria LEGO Minifigúrky
Cena LEGO 3,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ešte viac LEGO® ľudí a postáv! Podnieťte nekonečné hry s týmito štýlovými vrecúškami LEGO minifigúrok 21. série (71029). Zábavná odmena pre deti a fanúšikov v každom veku.
  • Čo je vo vrecúšku? Nachádza sa tam 1 z 12 jedinečných zostaviteľných postavičiek s minimálne jedným doplnkom a brožúrkou pre zberateľa. Skvelý doplnok do každej LEGO® kolekcie, ktorý je inšpiráciou pre nové hry.
  • LEGO® minifigúrky sa zapáčia každému dieťaťu vo veku od 5 rokov, nakopnú ich fantáziu a pomôžu im rozvíjať tvorivosť a sebaistotu prostredníctvom samostatných i skupinových hier.
  • Táto limitovaná edícia kvalitných figúrok a doplnkov je tým dokonalým nečakaným darčekom.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..