Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71366 Palba Boomer Billa – rozširujúci set

Zábavný rozširujúci set s „lietajúcimi“ Boomer Billmi!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Palba Boomer Billa – rozširujúci set
SKU 71366
EAN 5702016618457
Kusy 132
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Deti si akčné výzvy pri zbieraní mincí na plné obrátky s týmto rozširujúcim setom Paľba Boomer Billa (71366) určite zamilujú. Svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™ tak dodajú ešte viac hernej akcie.
 • Tento jedinečný set obsahuje otočnú plošinu pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia), vrtuľku s 2 „lietajúcimi“ figúrkami Boomer Billa, figúrku Shy Guya a Super Mushroom, vďaka ktorým zábava naberie nové rozmery.
 • Hráči môžu LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) položiť na koniec otočnej plošiny s výstupkami, prípadne zvýšiť náročnosť hry a vyskúšať koniec bez výstupkov. Koľkokrát dokážu LEGO Maria otočiť bez toho, aby spadol alebo aby ho zhodili Boomer Billovia?
 • Táto 132-dielna kreatívna LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 7 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre stavanie vlastných jedinečných levelov.
 • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 11,5 cm na výšku, 24 cm na šírku a 20 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi.
 • K tomuto rozširujúcemu setu nie sú potrebné žiadne batérie. Herný zážitok vylepšíte tak, že k nemu pridáte figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu.
 • Návod na stavanie, parádne digitálne nástroje na zobrazovanie modelu a hernú inšpiráciu môžu deti nájsť v bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Kreatívne stavebnice série LEGO® Super Mario™ prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy, ktoré môžu zdolávať sami alebo s rodinou a kamarátmi.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti Super Star! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a pevné skladanie.
 • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že tento zberateľský set spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..