Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Včielka Mario – oblečok 71393

LEGO Super Mario kostm vielky na ubzuan interaktvnu hru

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Včielka Mario – oblečok
SKU 71393
EAN 5702016912821
Kusy 13
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 6,64 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Obohaťte si svoj svet LEGO Super Maria o trochu bzukotu a vzrušenia s týmto oblečkom Včielka Mario (71393). Nájdu v ňom interaktívny kostým včielky pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia), s ktorým si môže hráč „zaletieť“ po bonusové digitálne mince a všade sa bude ozývať bzukot. Táto stavebnica je výborným darčekom pre malých trendových majiteľov LEGO Super Mario štartovacieho setu 71360 s figúrkou LEGO Maria alebo setu 71387 s figúrkou LEGO Luigiho.

Zábavná aplikácia
Súčasťou balenia je aj návod na skladanie, ktorý nájdete aj v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Aplikácia zároveň predstavuje bezpečnú platformu, na ktorej sa môžu deti deliť o nápady, inšpiratívne tipy na stavanie a hranie, ale aj ďalšie zábavné prvky.

Neobmedzená tvorivá zábava
Zberateľský LEGO Super Mario set, ktorý prenáša ikonickú postavu Super Maria do skutočnosti. Vďaka štartovacím a rozširujúcim setom, ale aj oblečkom si môžu fanúšikovia skladať vlastné unikátne levely na hru sólo alebo v skupine.

  • Obohaťte si hry vo svete LEGO Super Maria o trochu bzukotu s týmto oblečkom Včielka Mario (71393): nájdete tu interaktívny kostým pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia).
  • Tento doplnok z kociek je vhodný buď pre figúrku LEGO Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360), alebo pre figúrku LEGO Luigiho zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Luigim (71387).
  • Keď si LEGO Mario nasadí tento kostým, bude „lietať“ ako včela a získavať hráčom bonusové digitálne mince. Poletujúca figúrka navyše vydáva bzukotavé zvuky.
  • Deti si môžu do svojho levelu pridať kvety a zelené „trávnaté“ LEGO dieliky a nechýba ani obrázkový návod, vďaka ktorému deti zvládnu všetko postaviť s ľahkosťou.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario deti nájdu aj návody, inšpiratívne a tvorivé tipy na stavanie a hranie a mnoho ďalšieho. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Táto zberateľská stavebnica predstavuje fantastický darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov, ktoré si chcú upravovať svoje LEGO Super Mario štartovacie a rozširujúce sety.
  • So štartovacími a rozširujúcimi setmi sa dajú použiť aj ďalšie oblečky zo série LEGO Super Mario, napríklad Žabiak Mario – oblečok (71392).
  • Zberateľské LEGO Super Mario sety prenášajú populárne postavičky zo sveta Super Maria do skutočného sveta a fanúšikom prinášajú neobmedzené možnosti vytvárania, rozširovania a prispôsobovania vlastných unikátnych levelov.
  • LEGO dieliky spĺňajú už od roku 1958 náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..