Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71393 Včielka Mario – oblečok

LEGO Super Mario kostým včielky na ubzučanú interaktívnu hru

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Včielka Mario – oblečok
SKU 71393
Kusy 13
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 9,69 €
Dátum vydania 1. augusta 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Obohaťte si hry vo svete LEGO® Super Maria o trochu bzukotu s týmto oblečkom Včielka Mario (71393): nájdete tu interaktívny kostým pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia).
  • Tento doplnok z kociek je vhodný buď pre figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360), alebo pre figúrku LEGO® Luigiho zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Luigim (71387).
  • Keď si LEGO® Mario™ nasadí tento kostým, bude „lietať“ ako včela a získavať hráčom bonusové digitálne mince. Poletujúca figúrka navyše vydáva bzukotavé zvuky.
  • Deti si môžu do svojho levelu pridať kvety a zelené „trávnaté“ LEGO® dieliky a nechýba ani obrázkový návod, vďaka ktorému deti zvládnu všetko postaviť s ľahkosťou.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ deti nájdu aj návody, inšpiratívne a tvorivé tipy na stavanie a hranie a mnoho ďalšieho. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Táto zberateľská stavebnica predstavuje fantastický darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov, ktoré si chcú upravovať svoje LEGO® Super Mario™ štartovacie a rozširujúce sety.
  • So štartovacími a rozširujúcimi setmi sa dajú použiť aj ďalšie oblečky zo série LEGO® Super Mario™, napríklad Žabiak Mario – oblečok (71392).
  • Zberateľské LEGO® Super Mario™ sety prenášajú populárne postavičky zo sveta Super Maria do skutočného sveta a fanúšikom prinášajú neobmedzené možnosti vytvárania, rozširovania a prispôsobovania vlastných unikátnych levelov.
  • LEGO® dieliky spĺňajú už od roku 1958 náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..