Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71370 Ohnivý Mario – oblečok

Ohnivý oblek pre pekelne horúcu akciu so sériou LEGO Super Mario!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ohnivý Mario – oblečok
SKU 71370
EAN 5702016618495
Kusy 11
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Rozpáľte akčné hry vo svete LEGO® Super Mario™ s týmto oblečkom ohnivého Maria (71370). Set obsahuje zostaviteľný kostým, ktorý LEGO Mariovi dodá špeciálne schopnosti a ktorý spúšťa rôzne reakcie.
  • Tento zberateľský oblečok možno obliecť figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). LEGO Mario tak začne vydávať jedinečné zvuky a na jeho hrudi sa začnú zobrazovať jedinečné obrázky.
  • Po vylepšení týmto oblekom získa figúrka LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) schopnosť ohnivého útoku, ktorý dokáže použiť v boji proti protivníkom, získať tak ďalšie mince a obohatiť tak zábavný zážitok z hry.
  • Táto 11-dielna LEGO® stavebnica je úžasným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a fanúšikov vo veku od 6 rokov a zároveň doplnkom k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360).
  • V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky lietajúceho Maria (71371), kocúra Maria (71372) a staviteľa Maria (71373).
  • K tejto kreatívnej stavebnici nie sú potrebné batérie. Stačí, keď figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Balíček obsahuje zrozumiteľný návod, takže deti môžu stavať samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ okrem množstva iných vecí obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu a podnety pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry, ktoré deti skutočne potešia. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck. Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy, ktoré môžu zdolávať sami alebo s rodinou a kamarátmi.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti super hviezdy! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO sety spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
  • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..