Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71371 Lietajúci Mario – oblečok

Interaktívny oblečok pre leteckú akciu s LEGO Super Mariom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lietajúci Mario – oblečok
SKU 71371
EAN 5702016618501
Kusy 13
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Posuňte LEGO® Super Mario™ hry na vyššiu úroveň s týmto oblečkom lietajúceho Maria (71371), ktorý dáva LEGO Mariovi (figúrka nie je súčasťou balenia) schopnosť zbierať ešte viac mincí.
 • Tento oblečok je vyrobený pre figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). Po zdvihnutí figúrky LEGO Maria s týmto zostaviteľným oblečkom začne Mario vydávať zvuk vrtúľ.
 • Keď lietajúci Maria vzlietne, hráči môžu získať ďalšie digitálne mince a vylepšiť si tak skóre. Deti sa isto potešia, že s ním môžu lietať po celej izbe a presunúť tak level hry s LEGO® Mariom do skutočného života.
 • Táto 13-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a fanúšikov vo veku od 6 rokov. Umožňuje im jedinečne pretvoriť štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ako aj rozširujúce sety.
 • V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky ohnivého Maria (71370), kocúra Maria (71372) a staviteľa Maria (71373).
 • K tejto LEGO® stavebnici nie sú potrebné batérie. Aktivujete ju, keď figúrke LEGO Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Súčasťou balenia je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
 • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj nástroje na zobrazovanie modelu, ktoré pomôžu pri stavaní, inšpiráciu pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Umožňujú tak fanúšikom rozširovať, stavať a zdolávať neobmedzené levely si už v samostatnej hre alebo v súbojoch proti kamarátom.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú mať schopnosti super hviezdy! Od roku 1958 vyrábame kocky tak, aby spĺňali tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a kompatibilitu.
 • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..