Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Boss Sumo Bro a padajúca veža – rozširujúci set 71388

Pardny rozirujci set a sboj s Boss Sumo Brom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Boss Sumo Bro a padajúca veža – rozširujúci set
SKU 71388
EAN 5702016912609
Kusy 231
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti si môžu do sveta LEGO Super Maria pridať novú zábavnú výzvu v podobe tohto rozširujúceho setu – Boss Sumo Bro a padajúca veža (71388). Nájdu v ňom vežu, ktorú môže LEGO Mario alebo LEGO Luigi (figúrky nie sú súčasťou balenia) rozkývať, ak poskáče po pákach na jej úpätí. Výška veže môže byť rôzna a keď z nej Boss Sumo Bro spadne, zjaví sa blok so Super Star. Súčasťou tohto setu je aj figúrka Crowbera. (Poznámka: na interaktívnu hru potrebujete štartovací set 71360 alebo 71387.)

Tímová práca sa vypláca
Deti sa môžu hrať samy alebo s kamarátom, ktorý má vlastnú figúrku LEGO Maria alebo LEGO Luigiho, a za spoluprácu tak získať bonusové digitálne mince. V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario potom nájdu návod na skladanie, kreatívne tipy a mnoho ďalšieho.

Zábava so Super Mariom v skutočnom svete
Zberateľské stavebnice LEGO Super Mario prenášajú obľúbené postavy zo sveta Super Maria do skutočného sveta a navyše sú zábavnými darčekmi pre trendové deti. Štartovacie a rozširujúce sety dopĺňajú oblečky, s ktorými môžu fanúšikovia vytvárať vlastné unikátne levely.

  • S týmto rozširujúcim setom Boss Sumo Bro a padajúca veža (71388) si deti môžu do sveta LEGO Super Maria pridať ďalšiu akčnú výzvu a navyše získajú digitálne mince.
  • Súčasťou sú aj figúrky 2 ikonických nepriateľov zo série LEGO Super Mario – Boss Sumo Bro s mohutnými rukami a Crowber.
  • Nechýba ani stavebnica veže, ktorú môže LEGO Mario alebo LEGO Luigi (figúrky nie sú súčasťou balenia) rozkývať, ak poskáče po pákach na jej úpätí. Keď z veže Boss Sumo Bro spadne, odkryje sa blok so Super Star.
  • Táto 231-dieliková stavebnica predstavuje zábavný darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov, ktoré už vlastnia jeden LEGO Super Mario štartovací set (71360 alebo 71387).
  • Skvele sa s ňou zahráte aj sami, prípadne sa cez Bluetooth spojte s kamarátovou figúrkou LEGO Maria alebo LEGO Luigiho (dodatočné figúrky nie sú súčasťou balenia) a získavajte bonusové mince za spoluprácu pri zábavnej hre vo dvojici.
  • Tento modul meria v základnej podobe vyše 23 cm na výšku, 20 cm na šírku a 13 cm do hĺbky, pričom sa dá prestavovať a všemožne kombinovať s inými LEGO Super Mario setmi.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario deti nájdu návody, inšpiratívne tipy na stavanie a hranie, ale aj mnoho ďalšieho. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské LEGO Super Mario sety prenášajú obľúbenú postavu do skutočného sveta. Okrem toho fanúšikom umožňujú vytvárať unikátne herné levely pre jednotlivcov aj skupinky.
  • Od roku 1958 spĺňajú LEGO dieliky prísne normy v odvetví, vďaka čomu sa dajú vždy konzistentne a bezpečne spájať do odolných modelov.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..