Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Boj s Reznorom – rozširujúci set 71390

Rozirujci set pre akn scnky s rotujcimi Reznormi a zchranou Modrho Toada

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Boj s Reznorom – rozširujúci set
SKU 71390
EAN 5702016913293
Kusy 862
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Prineste deťom do sveta LEGO Super Maria novú dávku vzrušenia s týmto rozširujúcim setom – Boj s Reznorom (71390). Nájdete v ňom stavebnice rotujúcich plošín, ktoré môže roztočiť LEGO Mario alebo LEGO Luigi (figúrky nie sú súčasťou balenia) umiestnený na pripojenom podstavci. Pomocou ozubeného stĺpa zhoďte dvoch Reznorov z rotujúcich plošín a zachráňte Modrého Toada na vrchole. Súčasťou tohto setu je aj hojdajúci sa Grrrol, blok „?“ a špeciálne časovkové potrubie na rýchlostné výzvy. (Poznámka: na interaktívnu hru potrebujete štartovací set 71360 alebo 71387.)

V tíme je to väčšia zábava
Deti sa môžu hrať samy, prípadne môžu spolupracovať alebo súperiť s kamarátom, ktorý má vlastnú figúrku LEGO Maria alebo LEGO Luigiho. V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario potom nájdu návod na skladanie, kreatívne tipy a mnoho ďalšieho.

Zábava bez obmedzení
Zberateľské stavebnice LEGO Super Mario prenášajú obľúbené postavy zo sveta Super Maria do skutočného sveta a navyše sú parádnymi darčekmi pre deti. Štartovacie a rozširujúce sety dopĺňajú oblečky, s ktorými si môžu fanúšikovia stavať vlastné unikátne levely.

  • Po pridaní tohto rozširujúceho setu Boj s Reznorom (71390) do svojho sveta LEGO Super Maria deti zažijú plno otáčania, hojdania a k tomu ešte zachránia Modrého Toada a splnia rýchlostné výzvy.
  • Súčasťou sú LEGO figúrky ikonických postáv zo série Super Mario – 2 Reznori, hojdajúci sa Grrrol a Modrý Toad, ako aj blok „?“ a špeciálne časovkové potrubie, v ktorom môžu hráči získať bonusové odmeny.
  • Nechýbajú ani stavebnice rotujúcich plošín, ktoré môže roztočiť LEGO Mario alebo LEGO Luigi (figúrky nie sú súčasťou balenia) umiestnený na pripojenom podstavci, ako aj ozubený stĺp na zhadzovanie nepriateľov.
  • Táto 862-dieliková stavebnica predstavuje inšpiratívny darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 8 rokov, ktoré už vlastnia jeden LEGO Super Mario štartovací set (71360 alebo 71387).
  • Skvele sa s ňou zahráte aj sami, prípadne sa cez Bluetooth spojte s kamarátovou figúrkou LEGO Maria alebo LEGO Luigiho (dodatočné figúrky nie sú súčasťou balenia) a získavajte bonusové mince za spoluprácu pri hre vo dvojici.
  • Tento modul meria v základnej podobe vyše 25 cm na výšku, 56 cm na šírku a 30 cm do hĺbky, pričom sa dá prestavovať a všemožne kombinovať s inými LEGO Super Mario setmi.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario deti nájdu návody, nástroje na zobrazovanie pre ešte viac zábavy pri stavení a mnoho ďalšieho. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské stavebnice zo série LEGO Super Mario prenášajú túto obľúbenú postavu do skutočného života. Vďaka možnosti rozšírenia základnej stavebnice, prestavovania a interaktívnych hier ponúka nekonečné, zábavné a kreatívne výzvy.
  • LEGOstavebnicové kocky spĺňajú prísne štandardy v odvetí. Vďaka tomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a dajú sa pevne spájať. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..