Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Návšteva u Isabelle 77049

Zostaviten hraka inpirovan sriou videohier Animal Crossing

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Návšteva u Isabelle
SKU 77049
Kusy 389
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 38,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

So stavebnicou Návšteva u Isabelle (77049) zo sveta videohry Animal Crossing sa deti od 6 rokov pustia do rozprávania svojich vlastných príbehov. Postavia si scény, ktoré dobre poznajú zo svojich obrazoviek a popustia uzdu fantázii!

Deti sa spolu s Isabelle vyberú na prehliadku domova Fauny. Interiér je zariadený vo farbách Fauny a je v ňom veľa známych aj nových detailov, ktoré deti inšpirujú k vymýšľaniu nových príbehov s ich obľúbenými postavičkami.

Malí stavitelia sa môžu zahrať, že prakom, ku ktorému je pripevnený darček, trafia lietajúci balón. Potom skontrolujú telefón, či im neprišla správa, vhodia list do poštovej schránky a pomôžu minifigúrkam zaliať záhradu a vziať si jablko zo stromu. Na stole nájdu kartičku s vlastnými receptami a prekvapenie ukryté v strome. Deti si vyberú, ako bude dom vyzerať, premiestnia nábytok, vymenia okná a popresúvajú podložky na stavanie.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..