Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71391 Bowserova vzducholoď – rozširujúci set

Úžasná Bowserova vzducholoď na interaktívne hry alebo vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bowserova vzducholoď – rozširujúci set
SKU 71391
Kusy 1152
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 103,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti si môžu postaviť a vystaviť nádherný model Bowserovej vzducholode z kociek, s ktorým si pomocou tohto parádneho štartovacieho setu (71391) vytvoria ďalší unikátny level vo svojom svete LEGO® Super Maria.
  • Súčasťou sú LEGO® figúrky troch postáv zo sveta Super Maria: Kameka, Rockyho Wrencha a Goombu, ako aj POW blok a kanónové štartovacie potrubie, ktorým začnete celý level a zvýšite si šancu na získanie digitálnych mincí.
  • Po otvorení vzducholode sa ukáže detailný interiér a na hráčov čaká množstvo výziev: musia napríklad zhodiť Bowserovu robotickú ruku pomocou Kamekovej metly a zbúrať sťažeň pomocou dosky.
  • Táto 1 152-dieliková stavebnica predstavuje ohromný darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 8 rokov, ktoré už vlastnia jeden LEGO® Super Mario™ štartovací set (71360 alebo 71387).
  • Skvele sa s ňou zahráte aj sami, prípadne sa cez Bluetooth spojte s kamarátovou figúrkou LEGO® Maria alebo LEGO® Luigiho (dodatočné figúrky nie sú súčasťou balenia) a získavajte bonusové mince za spoluprácu pri zábavnej hre vo dvojici.
  • Táto vzducholoď po vystavení meria vyše 30 cm na výšku, 35 cm na dĺžku a 19 cm na šírku, pričom sa dá otvoriť a rôzne kombinovať s inými LEGO® Super Mario™ setmi.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ deti nájdu návody, inšpiratívne tipy a aj bezpečnú platformu, na ktorej môžu zdieľať svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské stavebnice zo série LEGO® Super Mario™ prenášajú obľúbenú postavu Super Maria do skutočného života. Vďaka možnosti rozšírenia základnej stavebnice, prestavovania a interaktívnych hier ponúka nekonečné, zábavné a kreatívne výzvy.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a pevne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® stavebnicové kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..