Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Bowserova vzducholoď – rozširujúci set 71391

asn Bowserova vzducholo na interaktvne hry alebo vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bowserova vzducholoď – rozširujúci set
SKU 71391
EAN 5702016913309
Kusy 1152
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vďaka tomuto rozširujúcemu setu (71391) si deti môžu svoj svet LEGO Super Maria obohatiť o Bowserovu ikonickú vzducholoď, ktorú možno postaviť v „letovom režime“ alebo otvoriť v „prehliadkovom režime“. Hráči musia zdolať rôzne výzvy, ako je Bowserova mechanická ruka alebo POW blok, ktorý prinúti Rockyho Wrencha opustiť skrýšu. (Poznámka: na interaktívnu hru potrebujete štartovací set 71360 alebo 71387.)

Ikonickí nepriatelia
Súčasťou tohto setu sú figúrky Kameka, Rockyho Wrencha a Goombu, ako aj kanónové štartovacie potrubie, ktorým sa začína 90-sekundový level. Deti môžu hrať samy, ale môžu sa aj spojiť alebo súperiť s kamarátom, ktorý má vlastnú figúrku LEGO Mario alebo LEGO Luigi. A nezabudnite, že v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario nájdete návody na skladanie, inšpiráciu na tvorenie a mnoho ďalšieho.

Zábava bez obmedzení
Zberateľské LEGO Super Mario stavebnice prenášajú postavy zo sveta Super Maria do skutočného sveta a zároveň sú špičkovými darčekmi pre trendové deti.

  • Deti si môžu postaviť a vystaviť nádherný model Bowserovej vzducholode z kociek, s ktorým si pomocou tohto parádneho štartovacieho setu (71391) vytvoria ďalší unikátny level vo svojom svete LEGO Super Maria.
  • Súčasťou sú LEGO figúrky troch postáv zo sveta Super Maria: Kameka, Rockyho Wrencha a Goombu, ako aj POW blok a kanónové štartovacie potrubie, ktorým začnete celý level a zvýšite si šancu na získanie digitálnych mincí.
  • Po otvorení vzducholode sa ukáže detailný interiér a na hráčov čaká množstvo výziev: musia napríklad zhodiť Bowserovu robotickú ruku pomocou Kamekovej metly a zbúrať sťažeň pomocou dosky.
  • Táto 1 152-dieliková stavebnica predstavuje ohromný darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 8 rokov, ktoré už vlastnia jeden LEGO Super Mario štartovací set (71360 alebo 71387).
  • Skvele sa s ňou zahráte aj sami, prípadne sa cez Bluetooth spojte s kamarátovou figúrkou LEGO Maria alebo LEGO Luigiho (dodatočné figúrky nie sú súčasťou balenia) a získavajte bonusové mince za spoluprácu pri zábavnej hre vo dvojici.
  • Táto vzducholoď po vystavení meria vyše 30 cm na výšku, 35 cm na dĺžku a 19 cm na šírku, pričom sa dá otvoriť a rôzne kombinovať s inými LEGO Super Mario setmi.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario deti nájdu návody, inšpiratívne tipy a aj bezpečnú platformu, na ktorej môžu zdieľať svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské stavebnice zo série LEGO Super Mario prenášajú obľúbenú postavu Super Maria do skutočného života. Vďaka možnosti rozšírenia základnej stavebnice, prestavovania a interaktívnych hier ponúka nekonečné, zábavné a kreatívne výzvy.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a pevne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO stavebnicové kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..