Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71374 Nintendo Entertainment System

Postavte si hernú konzolu Nintendo Entertainment System v LEGO štýle!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nintendo Entertainment System
SKU 71374
Kusy 2646
Séria LEGO Super Mario
Vek 18+ vek
Cena LEGO 229,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Nostalgicky si zaspomínajte pri stavaní tohto krásne prepracovaného modelu LEGO® Nintendo Entertainment System™ (71374) a interaktívneho televízora v štýle 80. rokov, ktorý zobrazuje klasickú hru Super Mario Bros.™.
  • Na televízore je páčka, ktorou sa posúva hra na obrazovke, a keď LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) položíte do vrchnej drážky, bude všelijako reagovať na nepriateľov, prekážky a vylepšenia na obrazovke.
  • Model hernej konzoly NES má množstvo autentických prvkov pretvorených v LEGO® štýle vrátane ovládača, priečinka na zostaviteľné herné kartridže a realistickej funkcie uzamykania, ktoré potešia všetkých fanúšikov hry Super Mario Bros.™.
  • Tento 2 646-dielny model vás poteší, ak ste kedysi hrávali hry na konzolu NES, ste fanúšikom retro kúskov, prípadne len hľadáte podmanivý a zábavný tvorivý projekt, pri ktorom si môžete oddýchnuť.
  • Televízor z kociek meria vyše 22,5 cm na výšku, 23,5 cm na šírku a 16 cm do hĺbky a spolu s hernou konzolou Nintendo je štýlovým výstavným doplnkom do domácnosti alebo práce. Zároveň je tým najlepším LEGO® darčekom pre milovníkov videohier.
  • Batérie nie sú potrebné. K setu stačí pridať figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu LEGO® Super Mario™ Dobrodružstvo s Mariom (71360), čím aktivujete interaktívne funkcie televízora.
  • Vďaka zrozumiteľnému návodu budete môcť stavať s istotou, aj ak ste nováčikom vo svete LEGO® stavebníc. Súčasťou je aj ilustrovaná brožúra, ktorá rozpráva o vzniku konzoly Nintendo Entertainment System™ a klasických hier.
  • Táto zberateľská stavebnica pre dospelých je súčasťou série inšpiratívnych LEGO® modelov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre nadšencov pre vlastnoručnú výrobu, ktorí sa rozhliadajú po novom majstrovskom projekte.
  • LEGO® stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že tento LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..