Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71394 Akčné kocky – 3. séria

Zberateľské postavičky pre ešte viac zábavy s LEGO Super Mario setmi!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Akčné kocky – 3. séria
SKU 71394
EAN 5702016912838
Kusy 24
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 3,79 €
Dátum vydania 1. augusta 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Obohaťte detský svet LEGO® Super Maria o zábavné a interaktívne herné možnosti so stavebnicou Akčné kocky – 3. séria (71394). Každá akčná kocka obsahuje skrytú postavičku s akčnou značkou.
  • 10 unikátnych LEGO® figúrok s postavičkami zo sveta Super Maria, ktoré môžete zbierať a hrať sa s nimi: Galoomba, parašutistický Bob-omb, Boo, Crowber, Amp, Torpedo Ted, Bony Beetle, 1-Up Mushroom, Scuttlebug a Swoop.
  • Na interaktívnu hru potrebujete niektorý zo štartovacích setov (71360 alebo 71387) s figúrkou LEGO® Mario™ (v prípade setu 71360) alebo LEGO® Luigi™ (v prípade 71387).
  • LEGO® Mario™ alebo LEGO® Luigi™ reagujú na postavičky odlišne. S každou postavičkou nájdu deti aj malú stavebnicu, ktorú si môžu vystaviť alebo pridať do vlastných levelov.
  • LEGO® Super Mario™ akčné kocky sú zábavným darčekom na narodeniny alebo na sviatky, prípadne prekvapivou odmenou pre trendové deti vo veku od 6 rokov.
  • Pridajte si tieto postavičky do štartovacích a rozširujúcich setov zo série LEGO® Super Mario™ a vytvárajte s nimi nové výzvy na hru sólo alebo v skupine.
  • V akčnej kocke a v zábavnej bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ nájdete návod na skladanie. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské LEGO® Super Mario™ sety prenášajú postavy zo sveta Super Maria do skutočného sveta. Skvelo sa hodia na samostatnú aj skupinovú hru a vďaka možnosti rozširovania a nekonečného prestavovania ponúkajú nekonečné tvorivé výzvy.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa pevne spájať. A tak je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..