Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71703 Bitka s búrkovým štítom

Nindža stavebnica s hračkárskym autom, stíhačkou a 3 akčnými nindža figúrkami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bitka s búrkovým štítom
SKU 71703
EAN 5702016616897
Kusy 165
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica zo série LEGO® NINJAGO® Legacy s postavičkami Kaia a Jaya z klasických skorších sérií televízneho seriálu s napínavými dobrodružstvami v boji proti Lashovi. Tento bojový balíček s motívom NINJAGO sa skvelo hodí pre deti v predškolskom veku na rozvoj a zlepšenie ich stavebných zručností.
  • Táto zábavná hračka obsahuje podložky na stavanie pre začiatočníkov. Tie malým nindžom pomáhajú naučiť sa stavať a vytvárať si svoje vlastné NINJAGO® dobrodružstvá s minifigúrkami Kaia, Jaya, Lashu, ako aj s hračkárskym autom, stíhačkou a chrámom s väzením.
  • Táto súprava s motívom súboja s búrkovým štítom zo série NINJAGO® Legacy obsahuje štýlovú nindžovskú stíhačku so sklopnými krídlami a hračkárske auto s vystreľovačom. Vďaka tomu môžu fanúšikovia nindžov predvádzať vzrušujúce bojové scény z televízneho seriálu Ninjago – Nindžova cesta.
  • Táto 165-dielna bojová súprava zo série NINJAGO® so zostaviteľnými figúrkami prináša predškolákom vo veku od 4 rokov zábavné zážitky pri stavaní.Je veľmi žiadaným darčekom pre zanietených nindža fanúšikov na narodeniny či na Vianoce.
  • Táto nindžovská hračka je novinkou na jún 2020. Prinesie netrpezlivo očakávanú aktualizovanú verziu vychádzajúcu z klasických sérií televízneho seriálu s motívom NINJAGO®. Chrám meria vyše 10 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 20 cm na šírku, čo je ideálna veľkosť na hranie, kdekoľvek sa nachádzate.
  • Táto stavebnica pre deti nevyžaduje žiadne batérie – môžete sa do nej pustiť hneď. NINJAGO® bojový balíček ovláda iba detská predstavivosť, takže nindžovia nikdy nemusia vyzývať na prímerie.
  • Dokonalá zábavná hračka, ktorá pomáha predškolákom osvojiť si princípy stavania. Stavebnica obsahuje jednoduchý návod na stavanie, vďaka ktorému táto NINJAGO® bojová súprava ožije a odštartuje dobrodružstvá s kockami v štýle NINJAGO.
  • LEGO® stavebnice pre deti vo veku od 4 rokov otvárajú deťom dvere do veľkého sveta ich obľúbených postáv z filmov, postáv z televízie a každodenných hrdinov. Zároveň im pomáhajúrozumieť účelu jednotlivých krokov pri stavaní a podporujú rýchly rast sebavedomia.
  • LEGO® stavebné kocky spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality, na našej planéte aj v meste NINJAGO®.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..