Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71706 Coleovo rýchle auto

Zábavná stavebnica autíčka a dve minifigúrky pre pretekársku akciu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Coleovo rýchle auto
SKU 71706
EAN 5702016616927
Kusy 52
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zábavná stavebnica zo série LEGO® NINJAGO® s Coleovým rýchlym autíčkom. Táto jednoduchá LEGO stavebnica je ideálnou pomôckou pre predškolákov, ktorá im pomôže učiť sa stavať a budovať si sebavedomie vďaka jednoduchým krokom stavania.
  • Stavebnica autíčka má podvozok z kocky, vďaka ktorému je stavanie tohto rýchleho auta hračka. Jej súčasťou je okrem toho Digi Cole a Hausner. Predškoláci budú milovať nápaditú hru, pri ktorej môžu vytvoriť scény z hry Prime Empire.
  • Novinka na január 2020: táto atraktívna hračka obsahuje postaviteľné figúrky Digiho Colea a Hausnera zo sveta NINJAGO®, ktorí vo videohre Prime Empire zažívajú veľkolepé dobrodružstvá.
  • Táto 52-dielna stavebnica autíčka pre deti sa dá rýchlo postaviť. Je určená pre chlapcov a dievčatá od štyroch rokov a poslúži ako výborný darček. Poskytne priestor na rozvíjanie predstavivej hry nindža fanúšikom vzrušujúceho sveta NINJAGO®.
  • LEGO® NINJAGO® autá sa dokonale hodia na hru doma, prípadne ich môžete šupnúť do batoha a postarať sa tak o zábavu na cestách. Rýchle auto má rozmery 4 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Táto stavebnica autíčka nevyžaduje batérie. Poháňa ju jednoducho detská predstavivosť. Preteky a súboje vo svete NINJAGO® tak môžu ísť bez prestávky.
  • Predškoláci sa s digitálnym návodom Instructions PLUS učia stavať. Tento návod obsahuje intuitívne režimy priblíženia, otáčania a režim ducha. Používanie tejto služby pri stavaní hračiek si zamilujú.
  • LEGO® stavebnice pre deti od štyrochrokov predstavujú deťom rozsiahly svet ich obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov bežného života. Zároveň im pomáhajú porozumieť krokom stavania a budujú ich sebavedomie.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na Zemi alebo vo svete NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO stavebnicami môžete mať vždy pokojnú myseľ.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..