Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Spinjitzu Brothers: Lair of Tanabrax 5007467

Vstpte do vzruujceho sveta NINJAGO s Garmadonom a Wuom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spinjitzu Brothers: Lair of Tanabrax
SKU 5007467
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,99 €

Popis produktu

Užívajte si akčné príbehy z čias, kedy sa mladý Wu s Garmadonom rozhodli stať sa majstrami Spinjitzu. V tejto ilustrovanej 144-stranovej knihe v pevnej väzbe pre deti musia bratia Spinjitzu obstáť v skúške – je však možné, že za nitky ťahá tajomný bábkar, ktorý ich dostane do problémov ešte skôr, než sa začne ich tréning. Dokážu spolupracovať? Spinjitzu Brothers: Lair of Tanabrax je súčasťou novej knižnej série na jún 2022 a predstavuje skvelý darček pre vášnivých fanúšikov sveta NINJAGO.

  • Prvé dobrodružstvá zo sveta NINJAGO – Ilustrovaná 144-stranová kniha v pevnej väzbe, ktorá fanúšikov prenesie späť do čias, kedy sa mladý Wu s Garmadonom po prvýkrát rozhodli stať sa majstrami Spinjitzu
  • Nápad na darček pre deti – Darujte túto knihu plnú obrázkov a príbehov na narodeniny alebo ako nečakanú odmenu deťom, ktoré sa rady vracajú do pohlcujúceho sveta NINJAGO
  • Inšpiratívna kniha pre malých čitateľov – Meria vyše 13 cm na dĺžku a 20 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..