Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71708 Hráčska burza

Ohromujúca stavebnica tržnice a deväť minifigúrok pre NINJAGO akciu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hráčska burza
SKU 71708
EAN 5702016616941
Kusy 218
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ohromujúca LEGO® tržnica s deviatimi exkluzívnymi LEGO minifigúrkami z hry Prime Empire. Toto je dokonalý darček pre deti, ktoré milujú svet NINJAGO® a hru na vlastné príbehy so zberateľskými nindža hračkami.
  • Stavebnica obsahuje 9 minifigúrok vrátane NINJAGO® digitálnej verzie Jaya a avatarov Nye a Colea. Okrem toho v nej nájdete exkluzívne figúrky ružového Zanea a Harumi. Súčasťou tržnice je obchod so zbraňami a stánok s čapicami pre herné možnosti.
  • Táto úžasná LEGO® tržnica má stánky,ktoré ponúkajú šesť rôznych nindža čapíc a sortiment nových zbraní, ktoré rozprúdia predstavivosť detí. Tie môžu upraviť vzhľad a výbavu deviatich figúrok a znova vdýchnuť život akcii na hráčskej tržnici.
  • Táto 218-dielna hračkárska tržnica umožňuje rýchle zostavenie. Je určená pre deti vo veku od siedmich rokov a poslúži ako skvelý narodeninový darček. Novinka na január 2020: tieto nindža hračky sú zárukou nekončiacej zábavy pre tvorivé deti.
  • Táto hráčska tržnica má tú správnu veľkosť na hru doma, prípadne si ju môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Stánok s kľúčovou katanou meria 14 cm na výšku a 9 cm na šírku.
  • Táto stavebnica nevyžaduje batérie. Je pripravená na samostatnú hru alebo akciu s kamarátmi ihneď po zostavení. Zábava s týmito nindža zberateľskými kúskami sa nikdy nekončí.
  • Služba Instructions PLUS ponúka interaktívny návod, vďaka čomu bude stavanie tejto LEGO® tržnice ešte zábavnejšie. Je dostupná v bezplatnej aplikácii LEGO Life a obsahuje nástroje na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým sa deti zabavia pri stavaní.
  • Stavebnice LEGO® NINJAGO® pre deti stimulujú ich tvorivosť a umožňujú im uniknúť do vzrušujúceho sveta dobrodružstiev, kde môžu spojiť sily so svojimi obľúbenými nindža hrdinami a zažívať s nimi nekonečné dobrodružstvá a súboje.
  • LEGO® kocky použité v tejto stavebnici spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • LEGO® kocky použité v tejto akčnej hračke neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Keď si vyberiete LEGO stavebnicu ako darček pre svoje deti, máte istotu, že ste v bezpečných rukách.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..