Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Arin a jeho nindžovská terénna bugina 71811

Nindovsk stavebnica s ternnou buginou a 4 minifigrkami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Arin a jeho nindžovská terénna bugina
SKU 71811
Kusy 267
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Chlapci a dievčatá od 7 rokov si môžu zinscenovať napínavé bitky z 2. série televízneho seriálu NINJAGO Dragons Rising s touto stavebnicou LEGO NINJAGO Arin a jeho nindžovská terénna bugina (71811). Táto dobrodružná stavebnica pre deti obsahuje hračkárske vozidlo v Arinovom žltom prevedení s pohyblivými kolesami, odpružením, otváracím kokpitom s priestorom pre 2 minifigúrky, 2 vystreľovačmi projektilov so 6 projektilmi a veľkým hákom na zadnej časti, ktorý pomáha chytať zloduchov.

Nindžovskáhračka obsahuje model Dračieho mláďatka Riyu a 4 NINJAGO minifigúrky: Lezca Colea s lezeckým hákom a doplnkom meča katana, Arina s lezeckým hákom a doplnkom meča katana, Pazúrnatého bojovníka vo vlčej maske a Cinder s doplnkom meča.

Zvyšok série zostaviteľných nindžovských hračiek LEGO NINJAGO pre deti je plný robotov, drakov a chrámov, takže fanúšikovia si môžu zinscenovať akčné príbehy so svojimi hrdinami (stavebnice sú predávané samostatne). Každý nindžovský model možno postaviť pomocou aplikácie LEGO Builder, ktorá vás a vaše dieťa prevedie jednoduchým a intuitívnym staviteľským dobrodružstvom.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..