Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71711 Jay a kyberdrak

LEGO drak a päť skvelých minifigúrok pre NINJAGO akciu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Jay a kyberdrak
SKU 71711
EAN 5702016616972
Kusy 518
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasne navrhnutý LEGO® NINJAGO® drak pre deti a päť minifigúrok na vytváranie napínavej akcie zo sveta hry Prime Empire. Dokonalý darček pre oddaných fanúšikov seriálu NINJAGO alebo deti s dobrodružnou a tvorivou mysľou.
  • Táto stavebnica obsahuje kybernetického draka a päť minifigúrok: Digitálne verzie Jaya a Nye, Unagami, Hausner a Richie zo sveta NiNJAGO®. Dračieho robota a zostaviteľné figúrky možno použiť na vytváranie napínavých scén z televízneho seriálu.
  • Tento detailný technologický drak má polohovateľnú hlavu a končatiny a dokáže strieľať projektily z pružinových vystreľovačov. Všetky zostaviteľné figúrky majú prvky s ukazovateľom zdravia a kolekciu nových brnení a zbraní z hry Prime Empire.
  • Táto 518-dielna stavebnica LEGO® draka a akčných figúrok nindžov prináša zábavu pri stavaní pre deti vo veku od 8 rokov. Poslúži ako výborný narodeninový a vianočný LEGO darček. Fanúšikovia seriálu NINJAGO® budú nadšení.
  • Novinka na január 2020: tento technologický drak má ideálne rozmery na hru doma alebo zábavu na cestách. Polohovateľný drak meria 12 cm na výšku, 39 cm na dĺžku a 33 cm na šírku.
  • Pre tohto technologického draka nepotrebujete batérie, je pripravený vrhnúť sa do boja v hre Prime Empire aj meste NINJAGO® hneď po zostavení, takže žiadna prestávka nie je potrebná.
  • Dokonalý LEGO® darček pre malého staviteľa. Kocky a zostaviteľné figúrky dopĺňa jednoduchý návod, s ktorým toto túto dračiu hračku rýchlo pripravíte na akciu.
  • Stavebnice LEGO® NINJAGO® pre deti im umožňujú slobodne sa realizovať a ponoriť sa do vzrušujúceho sveta dobrodružstiev, kde môžu spojiť sily so svojimi obľúbenými nindža hrdinami a zažívať s nimi nekonečné dobrodružstvá proti silám zla.
  • LEGO® kocky použité v tejto stavebnici draka pre deti spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • LEGO® kocky použité v tomto stavebnom modeli draka neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Keď vyberiete LEGO hračku pre svoje deti, máte istotu, že ste v bezpečných rukách.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..