Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Útok ohnivého draka 71753

Akn stavebnica lietajceho draka LEGO NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útok ohnivého draka
SKU 71753
EAN 5702016912319
Kusy 563
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia nindžov si s nadšením pripomenú vzdušné dobrodružstvá z 1. série seriálu LEGO NINJAGO s touto vylepšenou stavebnicou Útok ohnivého draka (71753). Tento impozantný drak s pohyblivým chvostom, nohami, čeľusťou a krídlami dokáže úžasne inšpirovať k inscenovaniu pútavých akčných scénok.

Tento model zaručene nadchne vášnivých fanúšikov nindžov
Táto stavebnica obsahuje 4 parádne minifigúrky: nindžov Kaia, Zanea a zberateľskú Nyu, ako aj ich neľútostného nepriateľa Wyplasha, s ktorými môžu deti inscenovať súboje dobra so zlom. Novinkou pre jún 2021 je dosiaľ neodhalená zlatá zberateľská minifigúrka Nye so stojanom, uvedená pri príležitosti osláv desiateho výročia stavebníc NINJAGO.

Unikátne stavebnice pre nápaditých staviteľov
Stavebnice LEGO NINJAGO ponúkajú deťom možnosť úniku do fantastického sveta plného úžasnej akcie, v ktorom môžu spolu so svojimi hrdinami bojovať s obávanými zloduchmi. Pri hre majú k dispozícii skvelú kolekciu stavebníc, v ktorej nechýbajú roboty, motorky a draky.

  • Stavebnica LEGO NINJAGO Útok ohnivého draka (71753) obsahuje mimoriadne pohyblivého draka, s ktorým môžu nápadité deti zažiť množstvo dobrodružstiev na oblohe.
  • Táto nindžovská stavebnica obsahuje 4 minifigúrky z 1. série seriálu NINJAGO: nindžov Nyu, Kaia a Zanea, ako aj zlého generála kostlivcov Wyplasha, pričom všetci sú vybavení parádnymi zbraňami.
  • Detailná stavebnica draka má pohyblivú čeľusť, chvost, nohy a krídla. Na chrbte nechýba sedlo, do ktorého môžu deti usadiť minifigúrky nindžov, keď vyrazia do boja.
  • Stavebnica obsahuje zlatú zberateľskú minifigúrku Nye s malým stojanom na oslavu desiateho výročia NINJAGO hračiek.
  • Nenechajte si ujsť zberateľské zlaté minifigúrky v ostatných 5 NINJAGO stavebniciach, medzi ktoré patrí Turnaj živlov (71735), Strelec balvanov (71736), Kaiovo červené superauto (71737) a Nadzvukový útočník (71739).
  • Táto 563-dieliková stavebnica draka prináša deťom vo veku od 8 rokov obohacujúcu staviteľskú výzvu a poslúži ako skvelý narodeninový alebo vianočný darček.
  • Keď drak stojí na zadných nohách a má rozprestreté krídla, meria vyše 27 cm na výšku, 27 cm na dĺžku a 59 cm na šírku. Táto stavebnica je skvelá na hranie aj na vystavenie.
  • Ohromná kolekcia stavebníc LEGO NINJAGO dokáže rozvíjať fantáziu detí a zároveň ich prostredníctvom rôznych scénok vedie k pozitívnym hodnotám.
  • Už vyše šesťdesiat rokov sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné zakaždým dobre oddeliť – netreba nato mať nindžovské schopnosti a silu!
  • LEGO kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže si môžete byť istí, že deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..