Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Odmena na vlnách 71756

Vekolep stavebnica s ponorkou zo srie LEGO NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Odmena na vlnách
SKU 71756
Kusy 1159
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 153,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto stavebnicou LEGO Hydro Bounty z mimoriadne obľúbenej série NINJAGO sa odohrávajú vzrušujúce bitky na morskom dne. Vozidlo je plné veľkolepých a pôsobivých detailov, ktoré vám umožnia zažiť vzrušujúce dobrodružstvá. Čo tak dva pružinové vystreľovače, rozkladacie krídla a dve miniponorky?

Súprava obsahuje aj najmenej desať minifigúrok. V sade nájdete dobrého Scuba Kaia, Scuba Nyu, Scuba Zanea, Scuba Jaya, Scuba Colea a Scuba Lloyda, ako aj zlého princa Kalmaara, strážcu Maaray a dvoch Wu Botov. Na morskom dne sa strhnú búrlivé boje.

Zistite všetky podrobnosti

LEGO 71756 Hydro Bounty je pôsobivá stavebnica LEGO s 1159 kockami. Umožňuje postaviť podvodnú loď dlhú 59 cm, vysokú 15 cm a širokú 30 cm. V detskej izbe to bude skutočný pútač pozornosti. Loď je navyše plná pekných detailov, vďaka ktorým je hranie so súpravou ešte náročnejšie.

Odnímateľný mecha, otvárací kokpit a rozkladacie krídla zaručujú veľa zábavy počas hry. Okrem toho je loď detailne vyzdobená. Malí stavitelia budú hrdo ukazovať svoje stavebné dielo kamarátom.

Založte si vlastnú zbierku LEGO Ninjago

Stavebnica LEGO Hydro Bounty nie je prvou a pravdepodobne ani poslednou stavebnicou LEGO NINJAGO. Vodný drak a Chrám nekonečného mora pochádzajú okrem iného z rovnakej série NINJAGO, konkrétne z filmu NINJAGO: Seabound.

V ponuke sú aj stavebnice z inej série NINJAGO, ako napríklad Drak v džungli, Mestské záhrady a robot Flint. Kombinovaním rôznych súprav si vytvoríte vlastný svet NINJAGO. Zopakuj si svoje obľúbené epizódy a bitky alebo si vymysli vlastné nové dobrodružstvá NINJAGO.

Okrem toho všetky súpravy vyzerajú pôsobivo, takže ich môžete umiestniť aj do svojej izby ako dekoráciu. Stavte sa, že všetci vaši priatelia sa budú chcieť prísť hrať s vašimi sadami LEGO NINJAGO!

  • LEGO NINJAGO Odmena na vlnách (71756) je akčná stavebnica ponorky s úžasnými prvkami pre malých nindžov, ktorí s ňou môžu zažívať napínavé chvíle pod morskou hladinou.
  • Súčasťou je 10 minifigúrok inšpirovaných seriálom NINJAGO: Seabound: potápač Kai, potápač Cole, potápač Jay, potápač Lloyd, potápač Zane a potápačka Nya, princ Kalmaar, strážca Maaray a 2 Wu-boti.
  • Odmena na vlnách má 2 pružinové vystreľovače, 2 sklápacie krídla, otváraciu kabínu a samostatného robota, ako aj 2 parádne miniponorky.
  • Táto 1 159-dieliková ponorka predstavuje skvelý darček na narodeniny alebo na sviatky pre deti vo veku od 9 rokov, ktoré ňou budú počas návštevy s hrdosťou ohurovať kamarátov.
  • Odmena na vlnách meria vyše 15 cm na výšku, 59 cm na dĺžku a 30 cm na šírku, takže je ideálna na hranie doma alebo na vystavenie vo chvíľach, keď sa s ňou nikto nehrá.
  • Nenechajte si ujsť ani ďalšie NINJAGO stavebnice inšpirované seriálom NINJAGO: Seabound, medzi ktorými nechýba Vodný drak (71754), Lloydov vodný robot (71750) a Chrám nekonečného mora (71755).
  • LEGO NINJAGO sa môže popýšiť úžasnou kolekciou detailných stavebníc, ktoré budú pýchou každej detskej izbičky a s ktorými deti môžu okrem zábavy spoznávať aj nindžovské hodnoty ako odvaha, sebaobetovanie a rodina.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné zakaždým dobre spojiť a oddeliť – nepotrebujete na to nindžovské schopnosti!
  • LEGO kocky spĺňajú dôsledné bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..