Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71717 Výprava do Jaskyne lebiek

Súprava NINJAGO stolnej hry so 4 akčnými figúrkami nindžov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Výprava do Jaskyne lebiek
SKU 71717
EAN 5702016617023
Kusy 401
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Súprava stolnej hry Výprava do jaskyne lebiek (71717) zo série LEGO® NINJAGO® s nindžami: hrdinkou Nyou, hrdinom Jay a hrdinom Lloydom zo seriálu NINJAGO. Zábavná hračka pre deti, ktoré zbožňujú samostatné i skupinové hry.
  • Túto zábavnú hračku dopĺňajú 4 zostaviteľné figúrky: hrdinku Nya, hrdinu Jaya, hrdinu Lloyda a Murta s jaskyňou a väznicou. Napínavá LEGO® stolná hra nadobúda ďalší rozmer zábavy vďaka vrhaču kociek.
  • S touto super štýlovou súpravou sa deti môžu zahrať na jaskyňu a zinscenovať scény z televízneho seriálu NINJAGO®, prípadne v stolnej hre prechádzať pascami na nindžov, obchádzať pavúky a vyslobodiť uväzneného nindžu.
  • Táto 401-dielna súprava LEGO® NINJAGO® so zostaviteľnými figúrkami ponúka zábavný herný zážitok pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 7 rokov a je obľúbeným LEGO darčekom na narodeniny či inú príležitosť pre zapálených fanúšikov nindžov.
  • Táto súprava s väzením pre deti ukrýva hodiny tvorivých hier. Hračka jaskyne meria vyše 13 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 20 cm na šírku. To znamená, že má ideálne rozmery na to, aby si ju deti so sebou mohli kdekoľvek vziať.
  • Táto hračka jaskyne nevyžaduje batérie. Nič jej teda nechýba. Deťom stačí nakopnúť svoju fantáziu a hra sa môže začať!
  • Súčasťou je zrozumiteľný návod, vďaka ktorému deti vdýchnu väznici život a ponoria sa do sveta plného napínavých dobrodružstiev.
  • LEGO® NINJAGO® súpravy podnecujú ich tvorivosť a umožňujú im uniknúť do podmanivého sveta napätia a dobrodružstiev, v ktorom sa môžu zahrať na odvážnych nindžov.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality, ako aj v jaskyni Shintaro!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..