Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71731 Epický súboj Zane vs. Nindroid

Akciou nabitá bojová LEGO NINJAGO stavebnica

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Epický súboj Zane vs. Nindroid
SKU 71731
EAN 5702016912166
Kusy 57
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,69 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® NINJAGO® Epický súboj – Zane vs. Nindroid (71731) umožňuje deťom vytvárať si vlastné akčné nindža scény, v ktorých hrajú hlavnú úlohu hrdinský Zane a nebezpečný Nindroid.
  • Nindža stavebnica obsahuje dve minifigúrky: novú postavičku Zanea (január 2021) a zberateľskú postavičku Nindroida z televízneho seriálu NINJAGO®, ako aj štyri exkluzívne biele zbrane.
  • Bojová nindža hračka tiež obsahuje malú továreň na výrobu Nindroidov z kociek a rotujúcu bojovú platformu, ktorou môžeZane v úžasnom súboji zraziť svojho nepriateľa na zem.
  • Táto 56-dielna bojová súprava ponúka zábavný zážitok zo stavania pre deti od šiestich rokov a poslúži ako skvelý narodeninový darček alebo prekvapenie, ktoré im urobí radosť.
  • Továreň na výrobu Nindroidov meria viac ako 3 cm na výšku, 6 cm na šírku a a 8 cm do hĺbky. Má skvelé rozmery na zábavu doma, prípadne si ju deti môžu vziať ku kamarátom a pokračovať v zábave.
  • Vytvorte ešte veľkolepejšie súboje zo sveta LEGO® NINJAGO® s ďalšími stavebnicami: Kai vs. Skulkin (71730), Jay vs. Serpentine (71732) a Cole vs. prízračný bojovník (71733).
  • LEGO® NINJAGO® stavebnice unášajú deti od obrazoviek a displejov do sveta nápaditej hry, kde si môžu osvojovať pozitívne zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, pri dobrodružstvách so svojimi nindža hrdinami.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné opakovane dobre oddeliť. Nepotrebujete na to zručnosti nindžov!
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..