Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Drak Overlorda 71742

asn LEGO NINJAGO stavebnica draka

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Drak Overlorda
SKU 71742
EAN 5702016974539
Kusy 372
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Malí nindžovia sa môžu tešiť na to, že si u seba doma vytvoria akčné scény z druhej série televízneho seriálu LEGO NINJAGO so stavebnicou Drak Overlorda (71742). Drak má polohovateľné nohy, hlavu a krídla ozdobené čepeľami. Môže zaujať niekoľko rôznych postojov a vytvoriť tak námet na zábavnú hru na postavy.

Neobmedzené napínavé momenty pre malých staviteľov
Polohovateľného draka dopĺňajú dve minifigúrky: zlatý nindža Lloyd s katanou na chrbte a Overlord s vlastnou ostrou čepeľou. Deti tak majú všetko, čo potrebujú na vytvorenie skvelých súbojov na oblohe aj na zemi v rámci tohto klasického súboja dobra proti zlu.

Jedinečné hračky pre tvorivé deti
LEGO NINJAGO hračky ponúkajú svet pohlcujúcej zábavy. Deti s nimi navštívia vzrušujúci fantazijný svet, kde sa môžu pridať k svojim hrdinom v boji proti celej plejáde zloduchov. Poslúži im na to úžasná kolekcia cool hračiek, medzi ktorými nájdu draky, lietadlá a vozidlá.

  • Stavebnica LEGO NINJAGO Legacy Drak Overlorda (71742) obsahuje cool polohovateľného draka, s ktorým deti zažijú hodiny zábavy vo vzduchu.
  • Pôsobivá stavebnica draka s dvomi minifigúrkami z druhej série televízneho seriálu LEGO NINJAGO: Overlordom vyzbrojeným čepeľou a zlatým nindžom Lloydom s katanou na chrbte.
  • Táto zábavná dračia hračka má polohovateľnú hlavu, nohy a krídla s čepeľami. Fanúšikovia sveta NINJAGO pomocou nej vytvoria akčné príbehy na oblohe aj na zemi.
  • Táto bojovástavebnica ponúka odmeňujúci zážitok zo stavania pre deti od siedmich rokov a predstavuje dokonalý LEGO darček, s ktorým si do sýtosti vychutnajú svet nindžov a vlastnú tvorivosť.
  • Drak Overlorda meria viac než 12 cm na výšku, 46 cm na dĺžku a 45 cm na šírku. Vďaka tomu po vystavení v detskej izbe medzi súbojmi ohúri každého.
  • LEGO NINJAGO zahŕňa úžasnú kolekciu cool stavebníc, ktoré vyčaria úsmev na tvári každého dieťaťa a umožnia mu osvojovať si pozitívne zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, formou vzrušujúcich dobrodružstiev s hrdinskými nindžami.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť. Nepotrebujete na to zručnosti nindžov!
  • LEGO kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..