Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Námorná bitka s katamaránom 71748

Bojov stavebnica lode zo srie LEGO NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Námorná bitka s katamaránom
SKU 71748
EAN 5702016889284
Kusy 780
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 48,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Na fanúšikov nindžov čaká vzrušujúce dobrodružstvo na mori s jedinečnou stavebnicou námornej bitky s katamaránom (71748) LEGO NINJAGO. Súčasťou sú 2 katamarány, pričom jeden z nich možno rozdeliť na 3 samostatné lode. V jednej sa nachádza dokonca aj mini väzenie! Deti tak získajú všetko potrebné na hodiny nápaditých hier.

Prémiová stavebnica NINJAGO
Táto nindžovská stavebnica sa dodáva so 6 minifigúrkami: ostrovným Jayom, Kaiom a Zaneom a ich nepriateľmi, náčelníkom Mammatusom, Strážcom hromov a Strážcom hrmotu, ktorí sú vyzbrojení plejádou oštepov, mečov a štítov. Bojová akcia tak naberá nové rozmery.

Najlepšie darčeky pre tvorivé hry
NINJAGO hračky otvárajú svet vzrušujúcich dobrodružstiev. Malí stavitelia si skladanie týchto štýlových hračiek rýchlo obľúbia a potom môžu bok po boku s nindžovskými hrdinami rozvíjať dôležité zručnosti do života. Samozrejmosťou sú aj boje proti celému zástupu zloduchov s úžasnou kolekciou drakov, robotov a chrámov.

  • Námorná bitka s katamaránom (71748) zo série LEGO NINJAGO je akčný nindžovský set dvoch katamaránov, z ktorých jeden možno rozdeliť na 3 lode, ideálny na napínavé námorné bitky.
  • Obsahuje 6 poriadne vyzbrojených minifigúrok zo seriálu LEGO NINJAGO: ostrovného Jaya, Zanea a Kaia, náčelníka Mammatusa a Strážcu hrmotu a Strážcu hromov!
  • Bojový katamarán strážcov je vyzbrojený dvoma vystreľovačmi a dokáže sa rozdeliť na 3 lode, v jednej z ktorých sa ukrýva miniväznica pre nindžov. V inej lodi sú zas 2 vystreľovače výstupkov a truhla diamantov.
  • Katamarán nindžov má 2 pružinové vystreľovače, ktoré možno sklopiť alebo rozložiť.
  • Tento 780-dielny bojový set je zábavnou stavebnicou pre deti od 9 rokov a skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, ktorým ohúria kamarátov.
  • Katamarán strážcov meria vyše 22 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 24 cm na šírku, takže keď sa s ním dieťa práve nehrá, je úchvatným výstavným kúskom do každej izbičky.
  • Rozhliadni sa po ďalších NINJAGO setoch inšpirovaných rovnomenným seriálom vrátane stavebníc Llyodova motorka do džungle (71745), Drak z džungle (71746) a Dedina strážcov (71747).
  • LEGO NINJAGO ponúka úžasnú kolekciu štýlových stavebníc, ktoré uchvátia každého nindžu. Umožnia mu osvojovať si pozitívne zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, formou vzrušujúcich dobrodružstiev s hrdinskými nindžami.
  • Už vyše šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné zakaždým dobre oddeliť a spojiť – netreba na to mať nindža schopnosti!
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s nimi v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..