Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Lloydov vodný robot 71750

asn stavebnica robota zo srie LEGO NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lloydov vodný robot
SKU 71750
EAN 5702016912296
Kusy 228
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia nindžov si môžu s parádnym Lloydovým vodným robotom (71750) vymýšľať nekonečné zábavné scénky zo seriálu NINJAGO: Seabound. Táto nindžovská stavebnica obsahuje pohyblivého robota s veľkým mečom v jednej ruke a s hydraulickým klepetom namiesto druhej, ktoré deti inšpirujú k úžasným akčným scénkam.

Tvorivé hračky pre fantasy dobrodruhov
Táto podmorská stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: potápača Lloyda s maskou, vzduchovou nádržou a plutvami, a k tomu zlého strážcu Maaray. Deti môžu zažívať vlastné dobrodružstvá a rozhodnúť o tom, ktorý z bojovníkov získa vlnový amulet (ten je taktiež súčasťou balenia).

LEGO stavebnice na zábavný rozvoj schopností.
Stavebnice zo série NINJAGO poskytujú deťom únik do neuveriteľného fantazijného sveta, v ktorom môžu prostredníctvom obohacujúcich hier na hrdinov spoznávať nindžovské hodnoty ako odvaha, sebaobetovanie a rodina. A s pomocou úžasnej zbierky parádnych hračiek, medzi ktorými nechýbajú draky, roboty a vozidlá, môžu prežívať vlastné vymyslené príbehy.

  • LEGO NINJAGO Lloydov vodný robot (71750) je fantastická podmorská stavebnica s pohyblivým robotom pre deti na dlhé hodiny plné vzrušujúcich dobrodružstiev.
  • Táto nindžovská stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: potápača Lloyda s maskou, vzduchovou nádržou a plutvami, a k tomu ešte strážcu Maaray. Táto dvojica zvedie súboj o vzácny vlnový amulet, ktorý je taktiež súčasťou balenia.
  • Robot má pohyblivé nohy, otváraciu kabínu pre Lloyda, veľký meč v jednej ruke a hydraulické klepeto namiesto druhej, vďaka čomu sa môže púšťať do podmorských súbojov.
  • Táto bojová stavebnica ponúka obohacujúci pocit zo stavania a je úžasným a prekvapivým darčekom pre malých nindžov vo veku od 7 rokov.
  • Tento impozantný robot na výšku meria vyše 17 cm, takže si ho deti so sebou môžu ľahko brať na návštevy ku kamarátom alebo na cesty.
  • Objavte aj ďalšie stavebnice inšpirované seriálom NINJAGO: Seabound, medzi ktoré patrí Univerzálne nindža auto (71752), Vodný drak (71754), Odmena na vlnách (71756) a Chrám nekonečného mora (71755).
  • LEGO NINJAGO obsahuje úžasnú kolekciu zábavných stavebníc, s ktorými si deti odpočinú od obrazoviek a zároveň pri hraní nápaditých scénok nadobudnú cenné schopnosti do života.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné dobre oddeliť a spojiť – nepotrebujete na to nindžovské schopnosti ani silu!
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú dôsledné bezpečnostné normy, takže sa o deti nemusíte obávať.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..