Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Dračie mláďa Riyu 71810

Akn hraka NINJAGO s polohovatenm drakom a 3 minifigrkami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dračie mláďa Riyu
SKU 71810
Kusy 132
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 14,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Chlapci a dievčatá vo veku od 6 rokov si môžu s touto stavebnicou Dračie mláďa Riyu (71810) zinscenovať lietajúce dobrodružstvá z 2. série televízneho seriálu NINJAGO Dragons Rising. Tento hračkársky model draka obsahuje Dračie mláďa Riyu s polohovateľnými krídlami, nohami, chvostom a sedlom, takže minifigúrky sa môžu voziť na jeho chrbte.

Táto nindžovská hračka sa dodáva s 3 minifigúrkami: Arinom vyzbrojeným šplhacím hákom a mečom katana, Sorou s mečom katana a zlým Bojovníkom vo vlčej maskes mečom. Deti majú k dispozícii všetko, čo budú potrebovať na hru na postavy a akčné bitky s nindžovskými bojovníkmi.

Séria zostaviteľných nindžovských hračiek pre deti LEGO NINJAGO obsahuje robotov, vozidlá a chrámy na napínavé dobrodružstvá počas hry na postavy. Každú bojovú stavebnicu možno zostaviť s pomocou aplikácie LEGO Builder, ktorá vás a vaše dieťa prevedie jednoduchým a intuitívnym staviteľským dobrodružstvom.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..