Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75270 Príbytok Obi-Wana

Detailná Obi-Wanova chatrč umožňuje deťom znova vdýchnuť život klasickým scénam z filmu Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Príbytok Obi-Wana
SKU 75270
EAN 5702016617160
Kusy 200
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ucíťte Silu! Tento stavebný LEGO® model (75270) domova Obi-Wana Kenobiho na planéte Tatooine sa dokáže ľahko otvoriť. Ukrýva kopec detailov na scény z filmu Star Wars: Nová nádej a epické nové príbehy.
  • Táto skvelá stavebnica série Star Wars™ obsahuje minifigúrky Obi-Wana Kenobiho a Lukea Skywalkera so svetelnými mečmi, droida R2-D2 a minifigúrku tuskenského nájazdníka. A fanúšikovia si zamilujú prvok s hologramom od princeznej Leiy.
  • Vďaka makroďalekohľadu, tréningovému droidovi a ďalšímpredmetom obsahuje táto stavebnica množstvo prvkov, ktoré poskytujú námet na hru, a LEGO® kociek. Malí fanúšikovia navyše môžu stavať a hrať sa aj s inými stavebnicami série LEGO® Star Wars™.
  • Táto stavebnica z 200 dielikov je skvelá voľba pre samostatnú alebo skupinovú hru. Zároveň je skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce či inú príležitosť pre deti vo veku od 7 rokov, ktorý im predstaví svet stavebných modelov LEGO® Star Wars™.
  • Dom Obi-Wana na planéte Tatooine meria v zatvorenom stave viac než 9 cm na výšku, 12 cm na šírku a 11 cm do hĺbky. To sú fajn, kompaktné rozmery, vďaka ktorým sa zmestí do batohu so Star Wars™ minifigúrkami a bude pripravený baviť deti na cestách.
  • Dajte detskej predstavivosti krídla s touto stavebnicou bez batérií, s ktorou sa premenia na hrdinov ságy Star Wars™, prežijú nespočetné vzrušujúce príbehy a budú tak rozvíjať svoju tvorivosť.
  • Dodajte tejto stavebnici série Star Wars™ ďalší rozmer zábavy pre deti s digitálnym návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO® Life. Aj tí najmenší stavitelia ovládať zobrazenie tohto stavebného modelu počas stavania jeho skutočnej verzie.
  • Stavebnice série LEGO® Star Wars™ otvárajú celú galaxiu stavania a dobrodružnej hry pre deti (a dospelých fanúšikov). Môžu tak vytvárať vlastné dobrodružstvá, vdychovať život scénam z filmovej ságy alebo skvelé modely len tak vystaviť na obdiv.
  • Stavitelia nebudú na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek potrebovať schopnosti Jediov! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a pevné výtvory.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby ste mali istotu, že táto obľúbená detská hračka spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti u nás na Zemi (a tiež na púštnej planéte Tatooine!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..