Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75274 Helma pilota sthaky TIE

Skvel zberatesk LEGO Star Wars Prilba pilota sthaky TIE na vystavenie!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Helma pilota sthaky TIE
SKU 75274
EAN 5702016617207
Kusy 724
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Otestujte svoje staviteľské zručnosti a zaspomínajte si na klasické bojové scény z filmov Star Wars s týmto stavebnicovým modelom LEGO Star Wars Prilba pilota stíhačky TIE (75274) na vystavenie! Nádherný nápad na darček pre dospelých znalcov sveta Star Wars a každého skúseného staviteľa LEGO stavebníc. Tento model nádherne odráža kultové tvary a detaily prilby pomocou LEGO kociek a grafických nálepiek.

Postavte a vystavte na obdiv
Táto zberateľská stavebnica prilby zo sveta Star Wars má podstavec s názvom a vystavená doma alebo v kancelárii určite zaujme zraky mnohých. Pozrite si tiež ďalšie novinky na máj 2020 – stavebnice na vystavenie zo série LEGO Star Wars: Prilba stormtroopera (75276), prilba Bobu Fetta (75277).

Galaxia zábavy!
Spoločnosť LEGO Group pretvára kultové vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta filmov Star Wars už od roku 1999. LEGO Star Wars je jej najúspešnejšou edíciou s obrovským sortimentom stavebníc na hru a vystavenie, ktoré prinášajú radosť fanúšikom v každom veku.

  • Predveďte svoje špičkové staviteľské zručnosti a postavte túto elegantnú prilbu pilota stíhačky TIE (75274) zo sveta Star Wars. Nádherný model na vystavenie poteší každého fanúšika. Jeho kúzlo sa skrýva v nádherných detailoch z LEGO kociek.
  • Kultový dizajn prilby pilota stíhačky TIE sa tu zhmotňuje v LEGO kockách doplnených grafickými nálepkami. Spolu tak oživujú spomienky na veľkolepé scény z filmov Star Wars. Dopĺňa ich podstavec s názvom, vďaka ktorému stavebnicu možno vystaviť v štýle.
  • Táto LEGO stavebnica je súčasťou zberateľskej série stavebných modelov na vystavenie zo sveta LEGO Star Wars. Pozrite si tiež Prilbu stormtroopera (75276), Prilbu Bobu Fetta (75277) a droida D-O (75278).
  • Táto 723-dielna stavebnica zo série Star Wars ponúka pohlcujúcu staviteľskú výzvu pre skúsených LEGO staviteľov a predstavuje ten najlepší darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre každého dospelého fanúšika sveta Star Wars.
  • Prilba pilota stíhačky TIE meria viac než 19 cm na výšku, 13 cm na šírku a 15 cm do hĺbky. Na vystavenie nepotrebuje veľa miesta, jej pôsobivé a autentické detaily však isto zaujmú každého, kto sa k nej priblíži.
  • Nie sú potrebné batérie! Táto zberateľská, hračkárska stavebnica LEGO Star Wars Prilba pilota stíhačky TIE ponúka stavanie len z LEGO kociek, pri ktorom zabudnete na každodenný stres. Takže vypnite a vychutnajte si tvorbu tohto nádherného kúsku na vystavenie.
  • Kupujete túto skvelú stavebnicu pre veľkého fanúšika série Star Wars, ktorý je vo svete LEGO stavebníc nováčik? Žiadny problém. Jej súčasťou je jednoduchý návod, takže stačí otvoriť škatuľu a bez obáv sa pustiť do stavania.
  • Prinášame bohatú paletu stavebníc série LEGO Star Wars, ktoré potešia fanúšikov v každom veku, či už sa chcú zahrať na scény z filmov, vymyslieť si vlastné veľkolepé príbehy, alebo len postaviť úžasné modely a predviesť ich svetu.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO dielikov nepotrebujete Silu! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica zo série Star Wars spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v každej galaxii!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..