Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75274 Helma pilota sthaky TIE

Skvel zberatesk LEGO Star Wars Prilba pilota sthaky TIE na vystavenie!


Notice: Undefined variable: pricing_title_retired in /home/u68100p141970/domains/brickmaster.sk/public_html/wp-content/themes/lego/single.php on line 229

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Helma pilota sthaky TIE
SKU 75274
EAN 5702016617207
Kusy 724
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Otestujte svoje staviteľské zručnosti a zaspomínajte si na klasické bojové scény z filmov Star Wars s týmto stavebnicovým modelom LEGO Star Wars Prilba pilota stíhačky TIE (75274) na vystavenie! Nádherný nápad na darček pre dospelých znalcov sveta Star Wars a každého skúseného staviteľa LEGO stavebníc. Tento model nádherne odráža kultové tvary a detaily prilby pomocou LEGO kociek a grafických nálepiek.

Postavte a vystavte na obdiv
Táto zberateľská stavebnica prilby zo sveta Star Wars má podstavec s názvom a vystavená doma alebo v kancelárii určite zaujme zraky mnohých. Pozrite si tiež ďalšie novinky na máj 2020 – stavebnice na vystavenie zo série LEGO Star Wars: Prilba stormtroopera (75276), prilba Bobu Fetta (75277).

Galaxia zábavy!
Spoločnosť LEGO Group pretvára kultové vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta filmov Star Wars už od roku 1999. LEGO Star Wars je jej najúspešnejšou edíciou s obrovským sortimentom stavebníc na hru a vystavenie, ktoré prinášajú radosť fanúšikom v každom veku.

  • Predveďte svoje špičkové staviteľské zručnosti a postavte túto elegantnú prilbu pilota stíhačky TIE (75274) zo sveta Star Wars. Nádherný model na vystavenie poteší každého fanúšika. Jeho kúzlo sa skrýva v nádherných detailoch z LEGO kociek.
  • Kultový dizajn prilby pilota stíhačky TIE sa tu zhmotňuje v LEGO kockách doplnených grafickými nálepkami. Spolu tak oživujú spomienky na veľkolepé scény z filmov Star Wars. Dopĺňa ich podstavec s názvom, vďaka ktorému stavebnicu možno vystaviť v štýle.
  • Táto LEGO stavebnica je súčasťou zberateľskej série stavebných modelov na vystavenie zo sveta LEGO Star Wars. Pozrite si tiež Prilbu stormtroopera (75276), Prilbu Bobu Fetta (75277) a droida D-O (75278).
  • Táto 723-dielna stavebnica zo série Star Wars ponúka pohlcujúcu staviteľskú výzvu pre skúsených LEGO staviteľov a predstavuje ten najlepší darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre každého dospelého fanúšika sveta Star Wars.
  • Prilba pilota stíhačky TIE meria viac než 19 cm na výšku, 13 cm na šírku a 15 cm do hĺbky. Na vystavenie nepotrebuje veľa miesta, jej pôsobivé a autentické detaily však isto zaujmú každého, kto sa k nej priblíži.
  • Nie sú potrebné batérie! Táto zberateľská, hračkárska stavebnica LEGO Star Wars Prilba pilota stíhačky TIE ponúka stavanie len z LEGO kociek, pri ktorom zabudnete na každodenný stres. Takže vypnite a vychutnajte si tvorbu tohto nádherného kúsku na vystavenie.
  • Kupujete túto skvelú stavebnicu pre veľkého fanúšika série Star Wars, ktorý je vo svete LEGO stavebníc nováčik? Žiadny problém. Jej súčasťou je jednoduchý návod, takže stačí otvoriť škatuľu a bez obáv sa pustiť do stavania.
  • Prinášame bohatú paletu stavebníc série LEGO Star Wars, ktoré potešia fanúšikov v každom veku, či už sa chcú zahrať na scény z filmov, vymyslieť si vlastné veľkolepé príbehy, alebo len postaviť úžasné modely a predviesť ich svetu.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO dielikov nepotrebujete Silu! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica zo série Star Wars spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v každej galaxii!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..