Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75274 Helma pilota stíhačky TIE

Skvelá zberateľská LEGO Star Wars Prilba pilota stíhačky TIE na vystavenie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Helma pilota stíhačky TIE
SKU 75274
Kusy 724
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 64,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Predveďte svoje špičkové staviteľské zručnosti a postavte túto elegantnú prilbu pilota stíhačky TIE (75274) zo sveta Star Wars™. Nádherný model na vystavenie poteší každého fanúšika. Jeho kúzlo sa skrýva v nádherných detailoch z LEGO® kociek.
  • Kultový dizajn prilby pilota stíhačky TIE sa tu zhmotňuje v LEGO® kockách doplnených grafickými nálepkami. Spolu tak oživujú spomienky na veľkolepé scény z filmov Star Wars™. Dopĺňa ich podstavec s názvom, vďaka ktorému stavebnicu možno vystaviť v štýle.
  • Táto LEGO® stavebnica je súčasťou zberateľskej série stavebných modelov na vystavenie zo sveta LEGO® Star Wars™. Pozrite si tiež Prilbu stormtroopera (75276), Prilbu Bobu Fetta (75277) a droida D-O (75278).
  • Táto 723-dielna stavebnica zo série Star Wars™ ponúka pohlcujúcu staviteľskú výzvu pre skúsených LEGO® staviteľov a predstavuje ten najlepší darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre každého dospelého fanúšika sveta Star Wars.
  • Prilba pilota stíhačky TIE meria viac než 19 cm na výšku, 13 cm na šírku a 15 cm do hĺbky. Na vystavenie nepotrebuje veľa miesta, jej pôsobivé a autentické detaily však isto zaujmú každého, kto sa k nej priblíži.
  • Nie sú potrebné batérie! Táto zberateľská, hračkárska stavebnica LEGO® Star Wars™ Prilba pilota stíhačky TIE ponúka stavanie len z LEGO® kociek, pri ktorom zabudnete na každodenný stres. Takže vypnite a vychutnajte si tvorbu tohto nádherného kúsku na vystavenie.
  • Kupujete túto skvelú stavebnicu pre veľkého fanúšika série Star Wars™, ktorý je vo svete LEGO® stavebníc nováčik? Žiadny problém. Jej súčasťou je jednoduchý návod, takže stačí otvoriť škatuľu a bez obáv sa pustiť do stavania.
  • Prinášame bohatú paletu stavebníc série LEGO® Star Wars™, ktoré potešia fanúšikov v každom veku, či už sa chcú zahrať na scény z filmov, vymyslieť si vlastné veľkolepé príbehy, alebo len postaviť úžasné modely a predviesť ich svetu.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete Silu! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica zo série Star Wars™ spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v každej galaxii!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..