Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75292 The Razor Crest

Vydaj sa až na samotný okraj galaxie spolu s Mandalorianom v detailne spracovanej lodi Razor Crest pre deti zo série LEGO Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO The Razor Crest
SKU 75292
Kusy 1023
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 139,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S týmto prepracovaným LEGO® modelom lode The Razor Crest™ sa deti môžu zahrať na hrdinského bojovníka Mandaloriana a vžiť sa do akčných scénok zo seriálu Star Wars: The Mandalorian.
  • Táto zábavná zostaviteľná hračka obsahuje 3 LEGO® minifigúrky: Mandaloriana, Greefa Kargu, prieskumného troopera, ako aj LEGO® figúrky Dieťaťa a droida IG-11, pričom každá z nich je vybavená štýlovými zbraňami, ktoré využiješ v napínavých bojoch.
  • The Mandalorian™ Loď Razor Crest má dvojitý kokpit pre LEGO® minifigúrky, dva pružinové vystreľovače, bočné otvory/prístupové rampy a karbonitovú odmenu, odpočívaciu miestnosť a odnímateľnú únikovú rampu pre tvorivé hry.
  • Táto 1 023-dielna stavebnica ponúka prepracovaný zážitok zo stavania a dokonale ju možno skombinovať s inými setmi zo série LEGO® Star Wars™. Predstavuje tak skvelý darček na narodeniny či Vianoce pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 10 rokov.
  • Loď Mandalorian meria vyše 14 cm na výšku, 38 cm na dĺžku a 28 cm na šírku. Keď ním práve neprepravuješ dôležitý náklad, skvele vynikne ako pútavý výstavný kúsok inšpirovaný seriálom Star Wars: The Mandalorian!
  • Táto zberateľská stavebnica zo série LEGO® Star Wars™ pozostáva výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská fantázia (nie sú potrebné batérie). Zábavné a tvorivé dobrodružstva sa tak nikdy nekončia!
  • Sú LEGO® stavebnice pre vaše dieťa novinka? Žiadny problém. Súčasťou tejto stavebnice je podrobný ilustrovaný návod, vďaka ktorému budú deti môcť bojovú loď Mandaloriana zostaviť s istotou Jediov.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) tú najlepšiu príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať originálne príbehy a vystavovať úžasné stavebné modely.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebuješ Silu! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a konzistentne pevné skladanie.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, stláčame ich, skrúcame, ohrievame a dôsledne analyzujeme, aby sme vás mohli uistiť, že táto stavebnica inšpirovaná seriálom Star Wars: The Mandalorian spĺňa najvyššie bezpečnostné normy.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..