Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO The Razor Crest 75292

Vydaj sa a na samotn okraj galaxie spolu s Mandalorianom v detailne spracovanej lodi Razor Crest pre deti zo srie LEGO Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO The Razor Crest
SKU 75292
Kusy 1023
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 145,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zahraj sa na boje Mandaloriana a Dieťaťa proti prieskumnému trooperovi a ďalším nepriateľom so stavebnicou lode Razor Crest (75292) pre deti zo série LEGO Star Wars. Súčasťou tejto obrnenej prepravnej lode je nákladný priestor s bočnými otvormi, ktoré tiež možno využiť ako rampy, a karbonitovými prvkami vnútri, dvojitý kokpit pre LEGO minifigúrky, pružinové vystreľovače, úniková plošina a ďalšie autentické prvky, ktoré sú zdrojom inšpirácie pre tvorivé hry.

Dobrodružné hry na postavy
Táto 1 023-dielna prepracovaná stavebnica hviezdnej lode pre deti vo veku od 10 rokov obsahuje 5 zberateľských postavičiek zo série LEGO Star Wars vrátane Mandaloriana a Dieťaťa. Súprava sa skvele hodí na hry na postavy a pre ešte viac akčnej zábavy ju možno skombinovať s inými súpravami zo série LEGO Star Wars.

Skvelé nápady na darčeky
Už od roku 1999 spoločnosť LEGO Group pretvára legendárne vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta legendárnych filmov Star Wars. Stavebnice zo série LEGO Star Wars sú nesmierne obľúbené a ponúkajú úžasné možnosti na darček pre všetky vekové kategórie.

  • S týmto prepracovaným LEGO modelom lode The Razor Crest sa deti môžu zahrať na hrdinského bojovníka Mandaloriana a vžiť sa do akčných scénok zo seriálu Star Wars: The Mandalorian.
  • Táto zábavná zostaviteľná hračka obsahuje 3 LEGO minifigúrky: Mandaloriana, Greefa Kargu, prieskumného troopera, ako aj LEGO figúrky Dieťaťa a droida IG-11, pričom každá z nich je vybavená štýlovými zbraňami, ktoré využiješ v napínavých bojoch.
  • The Mandalorian Loď Razor Crest má dvojitý kokpit pre LEGO minifigúrky, dva pružinové vystreľovače, bočné otvory/prístupové rampy a karbonitovú odmenu, odpočívaciu miestnosť a odnímateľnú únikovú rampu pre tvorivé hry.
  • Táto 1 023-dielna stavebnica ponúka prepracovaný zážitok zo stavania a dokonale ju možno skombinovať s inými setmi zo série LEGO Star Wars. Predstavuje tak skvelý darček na narodeniny či Vianoce pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 10 rokov.
  • Loď Mandalorian meria vyše 14 cm na výšku, 38 cm na dĺžku a 28 cm na šírku. Keď ním práve neprepravuješ dôležitý náklad, skvele vynikne ako pútavý výstavný kúsok inšpirovaný seriálom Star Wars: The Mandalorian!
  • Táto zberateľská stavebnica zo série LEGO Star Wars pozostáva výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská fantázia (nie sú potrebné batérie). Zábavné a tvorivé dobrodružstva sa tak nikdy nekončia!
  • Sú LEGO stavebnice pre vaše dieťa novinka? Žiadny problém. Súčasťou tejto stavebnice je podrobný ilustrovaný návod, vďaka ktorému budú deti môcť bojovú loď Mandaloriana zostaviť s istotou Jediov.
  • Stavebnice LEGO Star Wars predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) tú najlepšiu príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať originálne príbehy a vystavovať úžasné stavebné modely.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO dielikov nepotrebuješ Silu! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a konzistentne pevné skladanie.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, stláčame ich, skrúcame, ohrievame a dôsledne analyzujeme, aby sme vás mohli uistiť, že táto stavebnica inšpirovaná seriálom Star Wars: The Mandalorian spĺňa najvyššie bezpečnostné normy.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..