Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stíhačka X-wing Odporu 75297

LEGO Star Wars stavebnica na rozvoj stavebnch zrunost pre malch hrdinov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stíhačka X-wing Odporu
SKU 75297
EAN 5702016912661
Kusy 60
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Naučte deti stavať a vymýšľať hry plné postáv so stíhačkou X-wing Odporu (75297) zo série LEGO Star Wars. Táto úžasná stavebnica stíhačky z filmu Star Wars: Sila sa prebúdza má vyklápacie krídla, ktoré sa ľahko ovládajú pri vzlietaní a pristávaní. V otvárateľnom kokpite stíhačky X-wing je miesto pre LEGO minifigúrku Poea Damerona vyzbrojeného blasterovou pištoľou, za ktorého sa môže postaviť LEGO figúrka droida BB-8.

Instructions PLUS
Nenechajte si ujsť interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. Ponúka parádne funkcie približovania a otáčania modelu, vďaka ktorým si deti stavanie stíhačky užijú ešte viac.

Vitajte v rade 4+
Stavebnice zo série LEGO Star Wars 4+ pre deti vo veku od 4 rokov predstavujú ten najlepší úvod do sveta LEGO stavania a Star Wars ságy. Vďaka štartovacej kocke si autá, budovy a mnoho iného postavia raz-dva či už samy, alebo s pomocou rodičov a starších súrodencov.

  • Zaručte deťom ten najlepší prvý zážitok zo série LEGO Star Wars so stíhačkou X-wing Odporu (75297), súčasťou ktorej je štartovacia kocka pre naozaj rýchly štart do akcie.
  • Stavebnica stíhačky sa dodáva s LEGO minifigúrkou Poea Damerona s blasterovou pištoľou a LEGO figúrou droida BB-8, takže zábavné a tvorivé hry na postavy sú isté.
  • X-wing má otvárací kokpit pre Poea Damerona, miesto pre droida BB-8 a vyklápacie krídla.
  • Túto začiatočnícku 60-dielnu LEGO Star Wars stavebnicu možno ľahko poskladať (aj po tvrdých bojoch) a je tak tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce či prekvapenie pre tvorivé deti vo veku od 4 rokov.
  • Táto úžasná mikrostíhačka meria vyše 5 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 19 cm na šírku, takže je dokonale kompaktná, aby sa ľahko zmestila do detských batôžkov na cestách.
  • Ideálna stavebnica pre deti, ktorú môžu postaviť samy, spolu so starším súrodencom či rodičom.
  • Aby bolo stavanie stíhačky ešte vzrušujúcejšie, môžu si deti pomôcť návodom Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions a ponúka nástroje na zobrazovanie a otáčanie modelu.
  • Stavebnice z radu LEGO Star Wars deťom ponúkajú dobrodružstvo ukryté pod rúško zábavy vo svete Star Wars a naučia ich ako stavať a rozvíjať tvorivosť prostredníctvom hier.
  • LEGO komponenty spĺňajú najvyššie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby sa vždy konzistentne a bezpečne spájali do odolných modelov. Takto to robíme od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú tie najprísnejšie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..