Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76395 Advent Calendar

Hodiny lietania na metlch v Rokforte

Dátum vydania: 1. septembra 2024

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Advent Calendar
SKU 76395
EAN 5702017006185
Kusy 368
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 19,59 €
Dátum vydania 1. septembra 2024
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Chceli by ste nejakú akčnú stavebnicu zo sveta Harryho Pottera? Harry Potter Rokfort : Prvá hodina lietania (76395) obsahuje hodiny lietania a metlobalový tréning, no po prestavaní s ňou môžete zažiť mnoho ďalších čarovných dobrodružstiev.

Zábavné lietanie vo svete Harryho Pottera
Vďaka funkcii levitujúcej metly môžu deti zohrať slávnu scénu z hodiny lietania z filmu Harry Potter a Kameň mudrcov, vďaka čomu zažijú vo vzduchu nejedno dobrodružstvo. Deti môžu pomocou 3 dlhých priehľadných páčok zdvihnúť minifigúrky na metlách – madam Hoochovú, Draca Malfoya a Nevilla Longbottoma (aj s jeho vzácnym Nezabudalom) – do vzduchu. Model sa dá rozdeliť na 5 prestavateľných modulov vrátane miestnosti s metlobalovými trofejami a skladu výstroja, ktorý môžu deti použiť na tréningu tohto legendárneho čarodejníckeho športu. Nájdete tu aj ďalšie prekvapenia: exkluzívnu zlatú výročnú minifigúrku profesora Quirrella, 2 náhodné kartičky s podobizňami čarodejníkov a možnosť pridávať ďalšie miestnosti a postaviť si tak model celého rokfortského hradu.

  • LEGO Harry Potter Rokfort : Prvá hodina lietania (76395) je univerzálna akčná stavebnica s lietajúcimi metlami, ktoré očaria a zabavia fanúšikov filmov o Harrym Potterovi.
  • Obsahuje minifigúrky Nevilla Longbottoma, Draca Malfoya a madam Hoochovej, ako aj 5 prestaviteľných modulov vrátane miestnosti s metlobalovými trofejami a skladu výstroja.
  • Deti môžu pomocou 3 dlhých priehľadných páčok zohrať známu scénu z hodiny lietania a zažívať vo vzduchu nekonečné dobrodružstvá, ako je napríklad metlobalový tréning.
  • Táto čarovná stavebnica, ktorá obsahuje známe postavy a miesta z filmov o Harrym Potterovi, dozaista nadchne malých čarodejníkov a čarodejnice vo veku od 7 rokov, ktorí sú fanúšikmi tejto série.
  • Stavebnica meria vyše 15 cm na výšku, 20 cm na šírku a 6 cm do hĺbky a dá sa pripojiť k iným stavebniciam zo série LEGO Harry Potter.
  • Táto stavebnica patrí do série autentických a detailných modulárnych stavebníc, ktoré si deti môžu poskladať, spájať a prestavovať, aby si vytvorili vlastný model rokfortského hradu.
  • Obsahuje aj exkluzívnu zlatú minifigúrku profesora Quirrella pri príležitosti magického 20. výročia série LEGO Harry Potter a nechýbajú ani 2 náhodné kartičky s podobizňami čarodejníkov, ktoré môžu deti zbierať (spolu ich je 16).
  • Stavebnice zo série LEGO Harry Potter obsahujú obľúbené postavy, úžasné prvky a známe miesta z populárnych rovnomenných filmov. Sú ideálnym darčekom pre deti, ktoré chcú byť súčasťou filmových kúziel.
  • LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..