Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO R2-D2 75308

Zberatesk vstavn model R2-D2 zo srie LEGO Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO R2-D2
SKU 75308
Kusy 2314
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 239,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Roztomilého droida R2-D2 spoznajú aj ľudia, ktorí nie sú veľkými fanúšikmi Hviezdnych vojen. Tento droid ukradol srdcia mnohých ľudí. Pri príležitosti 50. výročia spoločnosti Lucasfilm, ktorá stojí za filmami Star Wars, vydala spoločnosť LEGO novú verziu R2-D2.

Tento model je plný autentických detailov a je stvorený na to, aby ste ho obdivovali znova a znova. Stavebnica LEGO R2-D2 sa dodáva so stojanom a informačnou kartou. Stavebnica LEGO 75308 sa tak môže stať skutočnou ozdobou vášho domova alebo kancelárie.

Obdivujte detaily

Stavebnica LEGO 75308 je plná zábavy a úžasných detailov. Jedným z najpôsobivejších detailov je skrytý svetelný meč Luka Skywalkera. Tento ikonický meč je ukrytý v priestore v hlave R2-D2.

Okrem toho sa hlava môže otáčať, výsuvné poklopy na prednej strane modelu sa dajú otvárať a model má zasúvateľnú stredovú nohu. Ak túto stredovú nohu zasuniete, môžete riadiť droida. K dispozícii je aj periskop, ktorý sa dá zdvihnúť. R2-D2 tak môže mať vždy všetko pod dohľadom.

Složitá štruktúra pre začiatočníkov

Nemáte ešte veľa skúseností so stavebnicou LEGO a obávate sa, že R2-D2 je príliš vysoký? Nie je to potrebné. Táto súprava LEGO sa dodáva s jasným a jednoduchým návodom, ktorý umožňuje zostaviť súpravu aj dospelým s malými skúsenosťami so stavaním.

2315 dielov vám poskytne hodiny zábavy pri stavaní. Potom si môžete tento úžasný model vychutnávať znova a znova. R2-D2 je približne 31 cm vysoký, 20 cm široký a 15 cm hlboký. Určite bude pútať pozornosť, nech ho umiestnite kamkoľvek.

Časť rozsiahleho sveta LEGO Star Wars

Spoločnosť LEGO vyrába sady LEGO Star Wars od roku 1999. Všetky ikonické postavy a vozidlá z filmov už boli premenené na malé kocky. Medzi najzaujímavejšie kúsky kolekcie patrí Millennium Falcon, stíhačka A-Wing Starfighter a imperiálna stíhačka TIE Fighter. Ako fanúšik Hviezdnych vojen si tak môžete spoločne vytvoriť svoj vlastný vesmír Star Wars.

Všetky modely ponúkajú hodiny zábavy pri stavaní a veľa času na hranie. Sú skvelé na vystavenie, ale vďaka mnohým detailom a možnostiam sa s nimi dajú vytvárať aj vlastné dobrodružstvá Star Wars. Tento zberateľský model R2-D2 musíš mať. Kam umiestnite tohto roztomilého droida?

  • Stavaj a vystav si fantasticky prepracovaný LEGO model kultovej postavy zo ságy Star Wars, droida R2-D2 (75308), ktorý je novinkou mája 2021.
  • Droid má autentické prvky, ako sú vysúvacia stredná noha, otáčavá hlava, otváracie a vysúvacie predné poklopy, nastaviteľný periskop a svetelný meč, ktorý je ukrytý v priehradke v hlave droida.
  • Dodáva sa so zostaviteľným podstavcom s informačnou ceduľkou, LEGO Star Wars figúrkou droida R2-D2 a špeciálnou LEGO kockou pripomínajúcou 50. výročie štúdia Lucasfilm.
  • Táto prémiová stavebnica patrí do série zberateľských LEGO Star Wars modelov na vystavenie.
  • Táto 2 315-dielna stavebnica ponúka prepracovaný a napĺňajúci staviteľský zážitok a je tak úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapenie pre znalcov filmu a milovníkov série LEGO Star Wars.
  • Tento zberateľský stavebnicový model droida R2-D2 meria vyše 31 cm na výšku, 20 cm na šírku a 15 cm do hĺbky a je tak pôsobivým výstavným kúskom doma i do práce.
  • Premýšľaš, že tento set kúpiš zberateľovi predmetov s motívom Star Wars, ktorý LEGO stavebnice ešte neskladal? Nemaj obavy. Súčasťou je zrozumiteľný návod, takže tento náročný model môže stavať naozaj s istotou.
  • Zberateľské LEGO Star Wars stavebnice pre dospelých sú navrhnuté pre zapálených majstrov, ktorí zbožňujú vlastnoručnú tvorbu a túžia si oddýchnúť od každodenných starostí pri pútavej a zábavnej tvorbe.
  • LEGO komponenty spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme zaistili ich súlad s prísnymi globálnymi normami v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..