Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75298 Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun

Dvaja štýloví LEGO Star Wars mikrobojovníci na boje plné zábavy

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mikrobojovníci AT-AT vs. tauntaun
SKU 75298
Kusy 205
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S týmito jednoduchými modelmi mikrobojovníkov chodiaceho kolosu AT-AT a tauntauna z LEGO® kociek sa deti môžu zahrať na bitku o Hoth z filmu Star Wars: Impérium vracia úder, alebo si vymyslieť vlastné príbehy.
  • Táto stavebnica mikrobojovníkov AT-AT vs tauntaun (75298) obsahuje 2 LEGO® minifigúrky: Luka Skywalkera so svetelným mečom a pilota AT-AT. Každý z nich má vystreľovač výstupkov a elektroďalekohľad.
  • Na tauntaunovi aj v polohovateľnom kolose AT-AT je miesto pre LEGO® minifigúrku. Set možno navyše geniálne jednoducho spojiť so stavebnicou mikrostíhačky Millennium Falcon (75295) pre ešte viac bojovej akcie.
  • Táto úžasná 205-dielna stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce alebo nečakaná odmena pre deti od veku 6 rokov, s ktorou sa ponoria do zábavného a tvorivého sveta LEGO® Star Wars™.
  • Tauntaun meria vyše 7 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku. Spolu s AT-AT a LEGO® minifigúrkami ho možno ľahko zbaliť do detského batôžka a užiť si zábavu aj na cestách.
  • Premýšľate, že stavebnicu kúpite malému fanúšikovi filmov Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Bez problémov. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať môže samostatne.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) skvelú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné príbehy a vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • Na spájanie LEGO® kociek nie je potrebná Sila! Už od roku 1958 spĺňajú najvyššie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a tvorili odolné modely.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú tie najvyššie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..