Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75300 Imperiálna stíhačka TIE

Klasická zostaviteľná imperiálna stíhačka TIE pripravená na boj

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Imperiálna stíhačka TIE
SKU 75300
Kusy 432
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S LEGO® verziou imperiálnej stíhačky TIE (75300) sa fanúšikovia môžu vžiť do bojov plných striel a zahrať sa na scény z klasickej Star Wars™ trilógie.
  • Obsahuje 2 LEGO® Star Wars™ minifigúrky, pilota stíhačky TIE s blasterovou pištoľou a stormtroopera s blasterovou puškou, ako aj LEGO figúrku protokolového droida NI-L8, takže zábavné dobrodružstvá sú isté.
  • Stíhačka TIE má otvárací kokpit pre LEGO® minifigúrku a dva pružinové vystreľovače pre kopu akčných hier.
  • Set je tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre tvorivé deti a fanúšikov Star Wars™ ságy vo veku od 8 rokov, s ktorým sa môžu zahrať samy, prípadne si užiť zábavu s rodinou a kamarátmi.
  • Meria vyše 17 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 15 cm na šírku, takže keď sa s ním dieťa práve nehrá, je úchvatným výstavným kúskom do každej izbičky.
  • Hľadáte pútavú stavebnicu pre dieťa, ktoré LEGO® sety ešte neskladalo? Tento 432-dielny Star Wars™ set sa dodáva s jasným návodom, takže ho môže postaviť bez pomoci a s istotou Jediho.
  • Stavebnice série LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) fantastickú príležitosť znova vdýchnuť život scénam z tejto ságy alebo jednoducho vytvárať vlastné tvorivé príbehy a vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® komponenty prísne normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby boli kompatibilné a vždy sa konzistentne spájali – a to aj bez použitia Sily!
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôkladne analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..