Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stíhačka X-wing Luka Skywalkera 75301

Klasick sthaka X-wing Luka Skywalkera na akn hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stíhačka X-wing Luka Skywalkera
SKU 75301
Kusy 474
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto parádnou stíhačkou X-wing Luka Skywalkera (75301) z LEGO kociek sa deti môžu stať hrdinami vlastných epických príbehov inšpirovaných klasickou trilógiou Star Wars. Fanúšikov poteší kopa autentických prvkov, ako sú otvárací kokpit pre LEGO minifigúrku a droida R2-D2, krídla, ktoré stlačením tlačidla možno presunúť do režimu útoku, vysúvateľné kolesá na pristátie a 2 pružinové vystreľovače.

Hraj sa a vystav
Táto úžasná stavebnica pre deti obsahuje vyzbrojené LEGO minifigúrky Luka Skywalkera so svetelným mečom, princeznej Leie a generála Dodonnu, ako aj LEGO figúrku droida R2-D2.

Tie najlepšie stavebnice pre deti
Spoločnosť LEGO Group pretvára kultové vesmírne lode, vozidlá, miesta a postavy zo sveta filmov Star Wars už od roku 1999. Séria LEGO Star Wars je jej najúspešnejším motíva a ponúka množstvo zábavných darčekov pre tvorivé deti i dospelých.

  • Zahraj sa na scény z klasickej trilógie Star Wars s touto úžasnou stavebnicou pre deti, ktorej súčasťou je LEGO verzia slávnej stíhačky X-wing Luka Skywalkera (75300).
  • Obsahuje vyzbrojené LEGO minifigúrky Luka Skywalkera so svetelným mečom, princeznej Leie a generála Dodonnu, ako aj LEGO figúrku droida R2-D2, takže dobrodružné hry na postavy sú isté.
  • Stíhačka X-wing má otvárací kokpit pre LEGO minifigúrku, miesto pre droida R2-D2, krídla, ktoré možno stlačením tlačidla presunúť do režimu útoku, vysúvateľné pristávacie kolesá a 2 pružinové vystreľovače.
  • Pri stavaní tejto stavebnice sa zabavia deti samy i v skupine, takže je vynikajúcim darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapením pre tvorivé deti a fanúšikov ságy Star Wars vo veku od 9 rokov.
  • Stavebnicový model stíhačky meria vyše 8 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 28 cm na šírku, takže keď práve nie je na misii, skvele vynikne vystavený v detskej izbičke.
  • Kupujete tento set pre veľkého fanúšika Star Wars ságy, ktorý je nováčikom vo svete LEGO stavebníc? Nemajte obavy. Dodáva sa s podrobným ilustrovaným návodom, aby mohol stavať s istotou Jediho.
  • Stavebnice LEGO Star Wars predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) tú najlepšiu príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vymýšľať originálne príbehy alebo jednoducho stavať a hrdo vystavovať úžasné modely.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO komponenty prísne normy v odvetví. To znamená, že sú kompatibilné a vždy sa konzistentne spájali – a to aj bez použitia Sily!
  • LEGO komponenty testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..