Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Helma prieskumného vojaka 75305

tlov zberatesk model helmy prieskumnho vojaka na vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Helma prieskumného vojaka
SKU 75305
EAN 5702016914504
Kusy 471
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Otestuj svoje staviteľské zručnosti a znova preži chvíle a epické scény z filmov Star Wars pri stavaní helmy prieskumného vojaka (75305). Táto prepracovaná LEGO Star Wars stavebnica je zábavnou a tvorivou oddychovou činnosťou a každý detail helmy je krásne stvárnený pomocou LEGO kociek.

Stavaj a vystav na obdiv
Túto zberateľskú stavebnicu s motívom filmov Star Wars dopĺňa výstavný podstavec s ceduľkou, aby si si ju mohol vystaviť doma či v práci. Nenechaj si ujsť ani ďalšiu novinku mája 2021 – výstavný stavebnicový model helmy Dartha Vadera (75304) zo série LEGO Star Wars.

Galaxia darčekov
Táto prémiová stavebnica je súčasťou úžasnej kolekcie LEGO Star Wars stavebníc pre dospelých a je dokonalým darčekom pre teba, každého fanúšika ságy Star Wars, skúseného LEGO staviteľa či dospelákov, ktorí zbožňujú praktické a kreatívne výzvy.

  • Oddýchni si a otestuj svoje staviteľské zručnosti pri skladaní nádherne prepracovanej helmy prieskumného vojaka (75305) z LEGO kociek z filmov Star Wars.
  • Stavebnica pretvára výnimočný dizajn helmy prieskumného vojaka v LEGO štýle a prebúdza tak spomienky na scény zo ságy Star Wars.Dodáva sa aj s podstavcom s ceduľkou, ktorý tento štýlový výstavný kúsok skvele dopĺňa.
  • Táto prémiová stavebnica patrí do série zberateľských LEGO Star Wars modelov heliem na vystavenie – nenechaj si ujsť novinku mája 2021, helmu Dartha Vadera (75304).
  • Táto 471-dielna stavebnica ponúka prepracovaný staviteľský zážitok a je tak skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapenie pre fanúšika Star Wars ságy, skúseného LEGO staviteľa alebo milovníka vlastnoručnej tvorby.
  • Tento stavebnicový model meria vyše 18 cm na výšku, 11 cm na šírku a 12 cm do hĺbky, takže nezaberá veľa miesta, no zaiste uchváti všetkých naokolo.
  • Chceš túto stavebnicu podarovať zberateľovi predmetov s motívom Star Wars, ktorý je vo svete LEGO začiatočníkom? Nemaj obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže tento náročný model môže stavať naozaj s istotou.
  • Zberateľské stavebnice zo série LEGO Star Wars sú navrhnuté pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú filmy Star Wars a tvorivé projekty, akým si aj ty.
  • LEGO prvky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO prvky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..