Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75305 Helma prieskumného vojaka

Štýlový zberateľský model helmy prieskumného vojaka na vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Helma prieskumného vojaka
SKU 75305
Kusy 471
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 50,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Oddýchni si a otestuj svoje staviteľské zručnosti pri skladaní nádherne prepracovanej helmy prieskumného vojaka (75305) z LEGO® kociek z filmov Star Wars™.
  • Stavebnica pretvára výnimočný dizajn helmy prieskumného vojaka v LEGO® štýle a prebúdza tak spomienky na scény zo ságy Star Wars™.Dodáva sa aj s podstavcom s ceduľkou, ktorý tento štýlový výstavný kúsok skvele dopĺňa.
  • Táto prémiová stavebnica patrí do série zberateľských LEGO® Star Wars™ modelov heliem na vystavenie – nenechaj si ujsť novinku mája 2021, helmu Dartha Vadera (75304).
  • Táto 471-dielna stavebnica ponúka prepracovaný staviteľský zážitok a je tak skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapenie pre fanúšika Star Wars™ ságy, skúseného LEGO® staviteľa alebo milovníka vlastnoručnej tvorby.
  • Tento stavebnicový model meria vyše 18 cm na výšku, 11 cm na šírku a 12 cm do hĺbky, takže nezaberá veľa miesta, no zaiste uchváti všetkých naokolo.
  • Chceš túto stavebnicu podarovať zberateľovi predmetov s motívom Star Wars™, ktorý je vo svete LEGO® začiatočníkom? Nemaj obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže tento náročný model môže stavať naozaj s istotou.
  • Zberateľské stavebnice zo série LEGO® Star Wars™ sú navrhnuté pre dospelých staviteľov, ktorí zbožňujú filmy Star Wars a tvorivé projekty, akým si aj ty.
  • LEGO® prvky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO® prvky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..