Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Prieskumný droid Impéria 75306

Detailn vstavn model prieskumnho droida Impria z kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Prieskumný droid Impéria
SKU 75306
EAN 5702016914184
Kusy 683
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zaspomínaj si na epické akčné scény z filmu Star Wars: Impérium vracia úder na planéte Hoth pri stavaní prieskumného droida Impéria (75306). Droid má polohovateľné nohy a dodáva sa s priehľadnou tyčou z kociek, na ktorej ho môžeš vystaviť ponad zasneženú krajinku.

Úchvatný výstavný kúsok
Tento zberateľský výstavný kúsok dopĺňa informačná ceduľka, s ktorou zapôsobí na písacom stole aj ako dekorácia v domácnosti.

Ten najlepší darček
Táto prepracovaná stavebnica patrí do prémiovej kolekcie LEGO Star Wars setov pre dospelých a ponúka pohlcujúci a zábavný zážitok zo stavania všetkých detailov v LEGO štýle. Môže byť krásnou odmenou pre teba alebo zábavným darčekom pre fanúšika filmov Star Wars, prípadne skúseného milovníka LEGO stavebníc.

  • Nechaj sa uniesť na zamrznutú planétu Hoth a zaspomínaj si na klasické scény z filmu Star Wars: Impérium vracia úder s týmto detailne spracovaným výstavným modelom prieskumného droida Impéria (75306).
  • Zostaviteľná LEGO figúrka droida má polohovateľné nohy a dodáva sa s priesvitnou tyčou z kociek, na ktorú ju možno vystaviť ponad zasneženú krajinku. Stavebnica sa dodáva aj s informačnou ceduľkou.
  • Táto prémiová stavebnica patrí série zberateľských LEGO Star Wars modelov na vystavenie pre dospelých.
  • Tento 683-dielny set ponúka náročný, no zároveň odmeňujúci zážitok zo stavania a je tak úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce či prekvapením pre fanúšikov ságy Star Wars či skúsených LEGO staviteľov.
  • Tento stavebnicový model meria vyše 27 cm na výšku, 24 cm na šírku a 11 cm do hĺbky, takže vystavený nezaberá veľa miesta, no zaiste na každého zapôsobí.
  • Premýšľaš, že tento set kúpiš zberateľovi predmetov s motívom Star Wars, ktorý LEGO stavebnice ešte neskladal? Nemaj obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.
  • Zberateľské LEGO Star Wars stavebnice sú navrhnuté pre bystrých dospelákov, ktorí sa vo voľnom čase radi venujú pútavým tvorivým projektom plným zábavy.
  • LEGO komponenty spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sa vždy jednoducho a dokonale pevne spájajú.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..