Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75309 Bojová loď Republiky

Úplne prvý model Bojovej lodi Republiky zo série UCS

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bojová loď Republiky
SKU 75309
Kusy 3292
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 349,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Doprajte si trochu príjemne stráveného času pri stavbe úplne prvej verzie bojovej lode Republiky (75309) zo zberateľskej série Ultimate Collector Series – presne ako pri bitke o Geonosis v seriáli Star Wars: Vojny klonov.
  • Tento výstavný model je plný autentických prvkov vrátane 2 pilotných kabín, pohyblivých okrúhlych delových stanovíšť, 2 kanónov, mimoriadne dlhých krídel a s otváracími dielmi na boku aj vzadu.
  • Súčasťou stojanu na vystavenie je aj informačná tabuľka a miesto pre 2 minifigúrky zo série LEGO® Star Wars™, ktoré v stavebnici nájdete: veliteľa klonovaných vojakov s blasterom a Mace Windua so svetelným mečom.
  • Bojová loď Republiky zo série Star Wars™ je víťazom online hlasovania LEGO® fanúšikov o zaradenie do zberateľskej série Ultimate Collector Series (UCS). Chceli ste ju, tak ju tu máte!
  • Táto stavebnica špičkovej kvality predstavuje pohlcujúcu a obohacujúcu staviteľskú výzvu a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny alebo na sviatky pre vás i pre každého oddaného fanúšika série Star Wars™ alebo LEGO® stavebníc.
  • Aj so stojanom model meria vyše 33 cm na výšku, 68 cm na dĺžku a 74 cm na šírku. Tento zberateľský kúsok zo série LEGO® Star Wars™ si budete chcieť donekonečna fotiť a ukazovať ostatným.
  • Súčasťou tejto 3 292-dielikovej stavebnice je aj podrobný obrázkový návod, aby ho dokázal s istotou poskladať aj fanúšik série Star Wars™, ktorý je zatiaľ vo svete LEGO® stavebníc iba nováčikom.
  • Tento set pre dospelých je súčasťou kolekcie stavebníc, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre vás: milovníkov tvorivých projektov, ktorí vo voľnom čase radi oddychujú pri stavbe náročných modelov.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a pevne sa spájajú do odolných modelov.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..