Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Bojová loď Republiky 75309

plne prv model Bojovej lodi Republiky zo srie UCS

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bojová loď Republiky
SKU 75309
Kusy 3292
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 399,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pripomeňte si veľkolepú bitku o Geonosis zo seriálu Star Wars: Vojny klonov s týmto výstavným modelom bojovej lode (75309) zo zberateľskej série Ultimate Collector Series. Z LEGO kociek sú vytvorené krásne autentické prvky tohto nízkodoletového útočného transportéru (LAAT) vrátane pilotných kabín, pohyblivých okrúhlych delových stanovíšť s 2 kanónmi na konci, mimoriadne dlhých krídel, otváracích bočných dielov a zadnej šachty, ako aj interiérových detailov.

Prvoradá voľba pre fanúšikov LEGO stavebníc
Tento úžasný model vyhral v hlasovaní LEGO fanúšikov o zaradenie do zberateľskej série Ultimate Collector Series. Jeho súčasťou je stojan na vystavenie s informačnou tabuľkou a minifigúrky veliteľa klonovaných vojakov a Mace Windua. Nechýba ani podrobný návod, vďaka ktorému sa môžete naplno ponoriť do tejto zábavnej a kreatívnej staviteľskej výzvy.

Pôsobivý darček
Tento set špičkovej kvality, ktorý patrí do kolekcie stavebníc zo série LEGO Star Wars pre dospelých, predstavuje špeciálny darček pre vás i ďalších milovníkov sveta Star Wars alebo zapálených fanúšikov LEGO stavebníc vo vašom okolí.

  • Doprajte si trochu príjemne stráveného času pri stavbe úplne prvej verzie bojovej lode Republiky (75309) zo zberateľskej série Ultimate Collector Series – presne ako pri bitke o Geonosis v seriáli Star Wars: Vojny klonov.
  • Tento výstavný model je plný autentických prvkov vrátane 2 pilotných kabín, pohyblivých okrúhlych delových stanovíšť, 2 kanónov, mimoriadne dlhých krídel a s otváracími dielmi na boku aj vzadu.
  • Súčasťou stojanu na vystavenie je aj informačná tabuľka a miesto pre 2 minifigúrky zo série LEGO Star Wars, ktoré v stavebnici nájdete: veliteľa klonovaných vojakov s blasterom a Mace Windua so svetelným mečom.
  • Bojová loď Republiky zo série Star Wars je víťazom online hlasovania LEGO fanúšikov o zaradenie do zberateľskej série Ultimate Collector Series (UCS). Chceli ste ju, tak ju tu máte!
  • Táto stavebnica špičkovej kvality predstavuje pohlcujúcu a obohacujúcu staviteľskú výzvu a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny alebo na sviatky pre vás i pre každého oddaného fanúšika série Star Wars alebo LEGO stavebníc.
  • Aj so stojanom model meria vyše 33 cm na výšku, 68 cm na dĺžku a 74 cm na šírku. Tento zberateľský kúsok zo série LEGO Star Wars si budete chcieť donekonečna fotiť a ukazovať ostatným.
  • Súčasťou tejto 3 292-dielikovej stavebnice je aj podrobný obrázkový návod, aby ho dokázal s istotou poskladať aj fanúšik série Star Wars, ktorý je zatiaľ vo svete LEGO stavebníc iba nováčikom.
  • Tento set pre dospelých je súčasťou kolekcie stavebníc, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre vás: milovníkov tvorivých projektov, ktorí vo voľnom čase radi oddychujú pri stavbe náročných modelov.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a pevne sa spájajú do odolných modelov.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..