Notice: Undefined variable: series in /home/bricksk/public_html/wp-content/themes/lego/functions.php on line 259
Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75311 Imperial Armored Marauder

Úžasný transportér z 2. série seriálu Star Wars: The Mandalorian

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov Imperial Armored Marauder
SKU 75311
Kusy 478
Séria LEGO UNKNOWN
Cena LEGO 39,99 €
Dátum vydania 1. augusta 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Malí fanúšikovia seriálu Star Wars: The Mandalorian si môžu s týmto modelom imperiálneho obrneného vozidla (75311) z LEGO® kociek z 2. série seriálu inscenovať akčné súboje Greefa Kargu proti Stormtrooperom.
  • Súčasťou sú 4 LEGO® minifigúrky: Greef Karga s blasterovou pištoľou, 2 Stormtrooperi s blastermi a novinka pre august 2021, ktorou je delostrelecký Stormtrooper s mínometom a batohom.
  • Tento model obrneného vozidla má 4 projektilové vystreľovače, z toho 2 na otočnej veži vzadu, 2 na vysúvacích kanónoch vpredu (nestrieľajú) a tiež kabínu pre LEGO® minifigúrku a kajutu pre 2 LEGO minifigúrky.
  • Toto vozidlo zo série LEGO® Star Wars™ má zároveň aj rozhľadňu (s otváracím poklopom pre minifigúrku) a otváracie priehradky na muníciu, ktoré inšpirujú k tvorivým hrám.
  • Táto úžasná stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako špeciálne prekvapenie pre tvorivé deti vo veku od 8 rokov, s ktorým sa môžu zahrať samy, prípadne si užiť zábavu s ostatnými.
  • Imperiálne obrnené vozidlo meria vyše 8 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 10 cm na šírku, takže je z neho úchvatný výstavný kúsok, keď sa s ním práve nevydávate na misie.
  • Zvažujete, či môžete tento 478-dielikový set kúpiť malému fanúšikovi série Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný ilustrovaný návod, takže stavať môže naozaj samostatne.
  • Stavebnice série LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) ohromnú príležitosť znova vdýchnuť život scénam z tejto ságy alebo jednoducho vytvárať vlastné zábavné a tvorivé príbehy alebo si vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • LEGO® dieliky spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, vďaka čomu sú vždy kompatibilné a pevne sa spájajú do odolných modelov.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôkladne analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..