Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Imperiálne obrnené vozidlo 75311

asn transportr z 2. srie serilu Star Wars: The Mandalorian

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Imperiálne obrnené vozidlo
SKU 75311
EAN 5702016914214
Kusy 478
Séria LEGO UNKNOWN
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

týmto modelom imperiálneho obrneného vozidla (75311) sa deti určite s radosťou vrhnú do akčného boja ako vystrihnutého z 2. série seriálu Star Wars: The Mandalorian. Tento set je plný autentických prvkov, medzi ktorými nechýbajú 2 projektilové vystreľovače vpredu a otočná veža s 2 vystreľovačmi vzadu, kabína pre LEGO minifigúrku, ľahko dostupná kajuta s miestom pre 2 LEGO minifigúrky, rozhľadňa a priehradky na muníciu.

Dramatické konflikty
Súčasťou tohto setu sú 4 LEGO minifigúrky – Greef Karga, 2 Stormtrooperi a novinka pre august 2021, ktorou je delostrelecký Stormtrooper –, ako aj parádne zbrane a doplnky na akčnú hru. Nechýba ani jednoduchý návod, vďaka ktorému si skladanie užijú aj LEGO začiatočníci.

Úžasné stavebnice
LEGO Group vytvára stavebnice ikonických vesmírnych lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars už od roku 1999. LEGO Star Wars je našou najúspešnejšou sériou a z našej širokej ponuky sa dá určite vybrať vhodný darček pre fanúšikov v každom veku.

  • Malí fanúšikovia seriálu Star Wars: The Mandalorian si môžu s týmto modelom imperiálneho obrneného vozidla (75311) z LEGO kociek z 2. série seriálu inscenovať akčné súboje Greefa Kargu proti Stormtrooperom.
  • Súčasťou sú 4 LEGO minifigúrky: Greef Karga s blasterovou pištoľou, 2 Stormtrooperi s blastermi a novinka pre august 2021, ktorou je delostrelecký Stormtrooper s mínometom a batohom.
  • Tento model obrneného vozidla má 4 projektilové vystreľovače, z toho 2 na otočnej veži vzadu, 2 na vysúvacích kanónoch vpredu (nestrieľajú) a tiež kabínu pre LEGO minifigúrku a kajutu pre 2 LEGO minifigúrky.
  • Toto vozidlo zo série LEGO Star Wars má zároveň aj rozhľadňu (s otváracím poklopom pre minifigúrku) a otváracie priehradky na muníciu, ktoré inšpirujú k tvorivým hrám.
  • Táto úžasná stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako špeciálne prekvapenie pre tvorivé deti vo veku od 8 rokov, s ktorým sa môžu zahrať samy, prípadne si užiť zábavu s ostatnými.
  • Imperiálne obrnené vozidlo meria vyše 8 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 10 cm na šírku, takže je z neho úchvatný výstavný kúsok, keď sa s ním práve nevydávate na misie.
  • Zvažujete, či môžete tento 478-dielikový set kúpiť malému fanúšikovi série Star Wars, ktorý LEGO stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný ilustrovaný návod, takže stavať môže naozaj samostatne.
  • Stavebnice série LEGO Star Wars predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) ohromnú príležitosť znova vdýchnuť život scénam z tejto ságy alebo jednoducho vytvárať vlastné zábavné a tvorivé príbehy alebo si vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • LEGO dieliky spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, vďaka čomu sú vždy kompatibilné a pevne sa spájajú do odolných modelov.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôkladne analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú náročné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..