Notice: Undefined variable: series in /home/bricksk/public_html/wp-content/themes/lego/functions.php on line 259
Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75312 Boba Fett’s Starship

Výstavný model kozmickej lode Boba Fetta s projektilovými vystreľovačmi

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov Boba Fett’s Starship
SKU 75312
Kusy 593
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 50,99 €
Dátum vydania 1. augusta 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S touto parádnou verziou kozmickej lode Boba Fetta (75312) z LEGO® kociek si budú môcť deti zinscenovať obľúbené bojové scény z 2. série seriálu Star Wars: The Mandalorian Season.
  • Súčasťou sú aj 2 LEGO® minifigúrky: Boba Fett s blasterom a Mandalorian so svojou blasterovou puškou a beskarovou kopijou, ako aj karbonitová kocka, ktorá ešte rozšíri tvorivé herné možnosti.
  • Kozmická loď má aj rukoväť na jednoduchšie lietanie, otváraciu kabínu pre LEGO® minifigúrku, otočné krídla, 2 projektilové vystreľovače, 2 otočné blasterové kanóny (nestrieľajú) a priehradku na karbonitovú kocku.
  • Nechýba ani transportné vozidlo na presúvanie kozmickej lode po zemi. To zároveň skvele poslúži aj ako stojan na vystavenie pre staviteľov, ktorí si budú chcieť svoj výtvor vystaviť v zvislej letovej polohe.
  • Táto stavebnica umožňuje zábavné a kreatívne aktivity pre jednotlivcov alebo skupiny a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako prekvapenie pre trendové deti vo veku od 9 rokov.
  • Kozmická loď meria vyše 8 cm na výšku 20 cm na dĺžku a 20 cm na šírku, takže ide o pôsobivý výstavný kúsok, ktorým malí stavitelia zaručene ohúria svojich kamarátov.
  • Hľadáte úžasnú stavebnicu pre dieťa, ktoré LEGO® sety ešte neskladalo? Tento 593-dielikový Star Wars™ set sa dodáva s podrobným návodom, takže ho dokáže postaviť s istotou Jediho.
  • V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú napodobniť slávne scény z filmov a seriálov, predviesť vlastné príbehy alebo si skrátka postaviť repliky modelov z kociek.
  • LEGO® dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, vďaka ktorým sú vždy kompatibilné a dajú sa jednoducho a pevne spájať.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..