Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Boba Fett a jeho kozmická loď 75312

Vstavn model kozmickej lode Boba Fetta s projektilovmi vystreovami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Boba Fett a jeho kozmická loď
SKU 75312
Kusy 593
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia seriálu Star Wars: The Mandalorian môžu vďaka tejto úchvatnej verzii kozmickej lode Boba Fetta (75312) z LEGO kociek zažiť rôzne misie a súboje s lovcami odmien. Nechýba ani rukoväť na jednoduchšie lietanie, otváracia kabína pre LEGO minifigúrku, otočné krídla, 2 projektilové vystreľovače a 2 otočné blasterové kanóny (nestrieľajú). Tento set špičkovej kvality zároveň obsahuje LEGO minifigúrky Boba Fetta a Mandaloriana so zbraňami a karbonitovú kocku, ktorá sa dá uložiť do priehradky na lodi.

Hranie a vystavenie
Nechýba ani transportné vozidlo na presúvanie kozmickej lode, ktoré poslúži aj ako stojan, ak si deti budú chcieť túto úžasnú stavebnicu vystaviť vo zvislej letovej polohe. Súčasťou setu je aj zrozumiteľný návod, aby model zvládli postaviť aj LEGO začiatočníci.

Galaxia plná radosti
LEGO Group vyrába rôzne verzie hviezdnych stíhačiek, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars už od roku 1999. Stavebnice zo série LEGO Star Wars sú mimoriadne úspešné, a preto sú výbornými darčekmi pre fanúšikov v každom veku.

  • S touto parádnou verziou kozmickej lode Boba Fetta (75312) z LEGO kociek si budú môcť deti zinscenovať obľúbené bojové scény z 2. série seriálu Star Wars: The Mandalorian Season.
  • Súčasťou sú aj 2 LEGO minifigúrky: Boba Fett s blasterom a Mandalorian so svojou blasterovou puškou a beskarovou kopijou, ako aj karbonitová kocka, ktorá ešte rozšíri tvorivé herné možnosti.
  • Kozmická loď má aj rukoväť na jednoduchšie lietanie, otváraciu kabínu pre LEGO minifigúrku, otočné krídla, 2 projektilové vystreľovače, 2 otočné blasterové kanóny (nestrieľajú) a priehradku na karbonitovú kocku.
  • Nechýba ani transportné vozidlo na presúvanie kozmickej lode po zemi. To zároveň skvele poslúži aj ako stojan na vystavenie pre staviteľov, ktorí si budú chcieť svoj výtvor vystaviť v zvislej letovej polohe.
  • Táto stavebnica umožňuje zábavné a kreatívne aktivity pre jednotlivcov alebo skupiny a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako prekvapenie pre trendové deti vo veku od 9 rokov.
  • Kozmická loď meria vyše 8 cm na výšku 20 cm na dĺžku a 20 cm na šírku, takže ide o pôsobivý výstavný kúsok, ktorým malí stavitelia zaručene ohúria svojich kamarátov.
  • Hľadáte úžasnú stavebnicu pre dieťa, ktoré LEGO sety ešte neskladalo? Tento 593-dielikový Star Wars set sa dodáva s podrobným návodom, takže ho dokáže postaviť s istotou Jediho.
  • V sérii LEGO Star Wars nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú napodobniť slávne scény z filmov a seriálov, predviesť vlastné príbehy alebo si skrátka postaviť repliky modelov z kociek.
  • LEGO dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, vďaka ktorým sú vždy kompatibilné a dajú sa jednoducho a pevne spájať.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..