Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75547 Mimoňský pilot v zácviku

Zábava v oblakoch pre fanúšikov mimoňov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mimoňský pilot v zácviku
SKU 75547
Kusy 119
Séria LEGO Minions
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zábavná stavebnica lietadla (75547) s LEGO® figúrkami mimoňov Stuarta (v pilotskej uniforme) a Boba. Deti si môžu postaviť lietadlo a potom vdýchnuť život napínavým scénam z filmu Mimoni: Vzostup Grua.
  • S touto zábavnou stavebnicou na vás čaká kopec objavovania. Fanúšikovia mimoňov si zamilujú LEGO® figúrky Boba a Stuarta a skvelé príslušenstvo na tvorivú hru vrátane banána, hotdogu, vrecka s arašidmi, kufra a hračky imitujúcej zvuk prdenia!
  • S touto hračkou je tvorivá zábava jednoduchá. Odoberateľná strecha umožňuje deťom preskúmavať lietadlo spolu s mimoňmi. Posaďte Stuarta do kokpitu alebo nechajte Boba prejaviť v kabíne pre cestujúcich jeho roztomilú a záškodnícku povahu.
  • Je skvelou voľbou pre deti vo veku od 4 rokov. A s návodom Instructions PLUS sa naučíte stavať ešte zábavnejším spôsobom.
  • Táto stavebnica lietadla s figúrkami mimoňov meria viac než 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 24 cm na šírku. To sú ideálne rozmery pre deti, ktoré sa milujú hrať s hračkárskymi lietadlami.
  • Chcete podporiť tvorivosť detí? Máme pre vás skvelé správy – túto stavebnicu s mimoňmi poháňa ich predstavivosť , nie batérie.
  • Je to skvelý nápad na darček pre deti od štyroch rokov veku, obzvlášť ak ich už nebavia mimoňské hračky pre batoľatá. Vďaka návodu Instructions PLUS si teraz už aj menší stavitelia môžu vychutnať pocit úspechu z nezávislého stavania.
  • Ak hľadáte nápady na narodeninové darčeky pre deti, ktoré zbožňujú hračky s mimoňmi Bobom a Stuartom, toto je skvelá voľba. Každá stavebnica zo série LEGO® Minions podporuje u detí hru na scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • Dieliky a kocky stavebníc série LEGO® Minions dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..