Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Divoká naháňačka na motorke 75549

Akn zbava pre fanikov mimoov sGruom, Bobom aStuartom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Divoká naháňačka na motorke
SKU 75549
EAN 5702016619195
Kusy 136
Séria LEGO Minions
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte svojmu malému fanúšikovi mimoňov akciou nabitú jazdu so stavebnicou motorky LEGO Minions Divoká naháňačka
na motorke (75549). Vďaka trom figúrkam (Gru, Bob a Stuart) sa akcia začne rýchlo a nikdy nespomalí. Fanúšikovia si zamilujú stavanie motorky a následnú hru na obľúbené scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua.

Hrajte sa na postavy s obľúbenými mimoňmi
Deti milujú usádzať Grua na motorku Mimoni Bob a Stuart sa môžu posadiť dopredu, jazdiť za Gruom alebo sa povoziť na raketových korčuliach.

Deti sa učia stavať
Stavebnice zo série LEGO Minions pre deti prinášajú nezbedný svet mimoňov do každej domácnosti. Instructions PLUS je interaktívny návod, vďaka ktorému je stavanie tohto modelu superzábavné. Nájdete ho v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety a ponúka funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu deti samostatne stavať vlastné verzie z LEGO kociek od ešte skoršieho veku.

  • Existuje veľa možností, ako sa s touto zábavnou stavebnicou zahrať. Pred Gruom stojí úloha a deti mu môžu pomôcť tým, že posadia mimoňov do prednej časti motorky, budú ich ťahať za sebou na raketových korčuliach alebo im dajú banánovú pochúťku.
  • Akčná stavebnica mimoňskej motorky (75549) s figúrkami Grua, Stuarta a Boba. Deti si môžu dopriať akciu v plnej rýchlosti a zahrať sa na veľkolepé scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua.
  • Hra na postavy je s touto stavebnicou motorky skutočne jednoduchá. Vďaka trom figúrkam vrátane exkluzívnej LEGO minifigúrky Grua (dostupná len v tejto súprave) si deti zamilujú vytváranie vlastných mimoňských príbehov.
  • Hľadáte narodeninový darček alebo senzačnú odmenu pre fanúšikov mimoňov vo veku od 6 rokov? Toto je skvelá voľba. Táto úžasná stavebnica pre deti ponúka ideálne možnosti tvorivej zábavy pre deti, ktoré milujú stavebnice a výčiny mimoňov.
  • Táto hračkárska motorka meria viac než 10 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, čo sú ideálne rozmery na tvorivú hru.
  • Chcete v deťoch podnietiť tvorivú zábavu? Skvelá správa: túto stavebnicu s mimoňmi poháňa ich predstavivosť , nie batérie.
  • Vďaka návodu Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life, sa deti vo veku od šiestich rokov môžu učiť samostatne stavať. Zažijú tak pocit z úspechu pri osvojovaní si nových zručností.
  • Pomocou zábavných postáv a nápaditých príbehov, ktoré sa ponúkajú, podporuje každá stavebnica zo série LEGO Minions u detí hru na scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • Dieliky a kocky stavebníc série LEGO Minions dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..