Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75549 Divoká naháňačka na motorke

Akčná zábava pre fanúšikov mimoňov s Gruom, Bobom a Stuartom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Divoká naháňačka na motorke
SKU 75549
Kusy 136
Séria LEGO Minions
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Existuje veľa možností, ako sa s touto zábavnou stavebnicou zahrať. Pred Gruom stojí úloha a deti mu môžu pomôcť tým, že posadia mimoňov do prednej časti motorky, budú ich ťahať za sebou na raketových korčuliach alebo im dajú banánovú pochúťku.
  • Akčná stavebnica mimoňskej motorky (75549) s figúrkami Grua, Stuarta a Boba. Deti si môžu dopriať akciu v plnej rýchlosti a zahrať sa na veľkolepé scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua.
  • Hra na postavy je s touto stavebnicou motorky skutočne jednoduchá. Vďaka trom figúrkam vrátane exkluzívnej LEGO® minifigúrky Grua (dostupná len v tejto súprave) si deti zamilujú vytváranie vlastných mimoňských príbehov.
  • Hľadáte narodeninový darček alebo senzačnú odmenu pre fanúšikov mimoňov vo veku od 6 rokov? Toto je skvelá voľba. Táto úžasná stavebnica pre deti ponúka ideálne možnosti tvorivej zábavy pre deti, ktoré milujú stavebnice a výčiny mimoňov.
  • Táto hračkárska motorka meria viac než 10 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, čo sú ideálne rozmery na tvorivú hru.
  • Chcete v deťoch podnietiť tvorivú zábavu? Skvelá správa: túto stavebnicu s mimoňmi poháňa ich predstavivosť , nie batérie.
  • Vďaka návodu Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, sa deti vo veku od šiestich rokov môžu učiť samostatne stavať. Zažijú tak pocit z úspechu pri osvojovaní si nových zručností.
  • Pomocou zábavných postáv a nápaditých príbehov, ktoré sa ponúkajú, podporuje každá stavebnica zo série LEGO® Minions u detí hru na scény z filmu Mimoni: Vzostup Grua.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • Dieliky a kocky stavebníc série LEGO® Minions dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..